Persona 3 reload save dosyaları bilgisayara mı kaydediliyor?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Persona 3 Reload'ı ortak bir hesapta oynamıştım. Şimdi kendi hesabımı aldım. Save dosyasını aktarma şansım var mı? Yoksa bulut depolama mı kullanılıyor?

Bilgisayarınız > C diski > Kullanıcılar > (Kullanıcı Adınız) > AppData > Roaming > SEGA > P3R
1712564573412.png

Burada bulunuyor.

Direkt hepsini atın bence.

@tugranulldreinull sonuç nedir? Ben de Golden Week dönemi (29 Nisan) Steam'den alıp NG+ yapmayı düşünüyorum da.
Dediğin yöntem olmadı. Kendim, eski save dosyasının adını değiştirerek gamepass üzerinden gamepasse aktarabildim. Game passten steame aktarmak için bir uygulama gerekiyor. Xbox gamepass save converter yazarsan bulursun. Uygulama, senin gamepass saveini steame göre direkt convertliyor.

@tugranulldreinull
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki mi? Siz Steam'den mi aldınız oyunu?
Ben gamepassten tekrar gamepasse aktardım. Steam üzeriden aktarmayı da gördüm. GitHub - Fr33dan/GPSaveConverter: Utility to transfer save files between the games installed from the Xbox app and other storefronts. https://ko-fi.com/fr33dan bu uygulama kullanılıyor. temelleri aynıdır ama bunun arayüzü daha kolay.

Geri
Yukarı