PES 13 transfer ve forma yaması nereden bulunur?

Barlax

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben pes13 indireceğim bu sezonun transfer yamasının linkini atar mısınız?

Forma yaması varsa onu da atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba daha çıkmamış. Şu an için sorunum ÇÖZÜLDÜ teşekkürler.
Yanlışınız var. Yama çıktı. Linke tıklayınca YouTube'a atıyor sonra bir daha tıklamanız lazım. Ondan sonra zaten çıkıyor stad, transfer falan, detaylı da anlatıyor. Yani yama çıktı, ben şu an kullanıyorum.

Yanlışınız var. Yama çıktı. Linke tıklayınca YouTube'a atıyor sonra bir daha tıklamanız lazım. Ondan sonra zaten çıkıyor stad, transfer falan, detaylı da anlatıyor. Yani yama çıktı, ben şu an kullanıyorum.
Bu kış transfer yaması sanırım. Ben yaz için çıkmamış dedim.

Bu kış transfer yaması sanırım. Ben yaz için çıkmamış dedim.
Anladım. Portikal, bu işi en iyi ve devamlı yapan bildiğim tek sayfa. Bundan daha günceli olduğunu sanmam. Eğer bulursanız indirin ancak bunu kullanıp yazın olan 20-30 civarı mühim transferi de kendiniz ekleyebilirsiniz eğer çok takintiliysaniz. Yani demem o ki, bundan daha çok uğraşan yok pes 13 ile. Eğer bunlar yaz için cikarmadiysa kimsenin çıkardığını sanmam.

Anladım. Portikal, bu işi en iyi ve devamlı yapan bildiğim tek sayfa. Bundan daha günceli olduğunu sanmam. Eğer bulursanız indirin ancak bunu kullanıp yazın olan 20-30 civarı mühim transferi de kendiniz ekleyebilirsiniz eğer çok takintiliysaniz. Yani demem o ki, bundan daha çok uğraşan yok PES 13 ile. Eğer bunlar yaz için cikarmadiysa kimsenin çıkardığını sanmam.

Anladım. Yardımın için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı