PES 13 viruslu mu?

DLL: EXE: VirusTotal

Sanırım sıkıntılı. Forumda güvenilir olduğu soylenen siteden indirmiştim.
FP olma ihtimali var ancak MBAM algıladığından net bir şey diyemem. Yine de ne olur ne olmaz açmanızı önermiyorum.

Avast siteyi karalisteye almış.
Hayatımda ilk defa gördüğüm bir virüs tanımıyla engelledi AVG.
ekran alıntısı.PNG

F/P olma ihtimali var ancak MBAM algıladığından net bir şey diyemem. Yine de ne olur ne olmaz açmanızı önermiyorum.

Eki Görüntüle 2204301

Hocam ilki bayağı bir yazılım tarafından algılanmış. HackTool demiş ESET yani virüs olmayabilir.

F/P olma ihtimali var ancak MBAM algıladığından net bir şey diyemem. Yine de ne olur ne olmaz açmanızı önermiyorum.

Eki Görüntüle 2204301

Bağlandığı IP'ler sağlam.

Hocam ilki bayağı bir yazılım tarafından algılanmış. HackTool demiş ESET yani virüs olmayabilir.
Hocam bazen bazı AV'ler Adware veya PUP gibi virüslere de Hacktool diyebiliyorlar. Yani Hacktool sadece zararsız olan yazılımlara denmiyor. Geçen gün KMSpico'yu Hacktool diyerek sildi Defender başka bir bilgisayarda.

Hocam bazen bazı AV'ler Adware veya PUP gibi virüslere de HackTool diyebiliyorlar. Yani HackTool sadece zararsız olan yazılımlara denmiyor. Geçen gün KMSpico'yu HackTool diyerek sildi Defender başka bir bilgisayarda.

Evet, HackTool virüs olabilir ancak oyun kurulum dosyaları HackTool olarak görülebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı