Çözüldü PES 17 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Cümleten selamünaleyküm.
Bilgisayarımda PES 2017 daha önce yüklüydü. Uzun zamandır oynuyordum. Geçen günlerde de MotoGP2015 oyununu yükledim fakat 0xc000007b hatası verdi. Ne yaptıysam düzelmedi. Daha sonra baktım olmayacak MotoGP15 oyununu bilgisayardan kaldırdım lakin artık PES 2017 oyununda da 0xc000007b hatası alıyorum. Neredeyse her şeyi denedim. Bilgisayardan tüm C++ programlarını kaldırıp 2005-2019 arasının hem X86 hem X64 dosyalarını tekrar yükledim ama oyun hala aynı hatayı veriyor. YouTube'den Technopat videosunu izledim, Process Monitor ile hata taraması yapıp dosyaları netten tekrar indirdim, uygun yerlere attım ama yine düzeltemedim. Windows 10 kullanıyorum. Daha önceleri Windows'un kendi güncellemelerinde hata alıyordum, bu yaptıklarımla artık güncellemelerde hata da almıyorum, onlar da düzeldi ama bir türlü 0xc000007b hatası düzelmedi. Process Monitor hata ayıklama dosyasını upload ettim. Lüten bilen birisi varsa, yardım edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim.
Silmemi istediğiniz 3 dosyayı da sildim. c++ install dosyasını açtığımda, "bilgisayarımda daha yeni bir sürüm tespit edildiğinden yükleme yapılamadı" hatası aldım. Bu yüzden bilgisayarımdan c++ 2010 x86 ve x64 kaldırıp sizin verdiğiniz 4 c++ 2010 kurulumunu ve directx kurulumunu gerçekleştirdim fakat henüz hata geçmiş değil. Bu yüzden yeni rapor analizini paylaşıyorum. Bu arada pes2017'de olduğu gibi diğer oyunlarda da aynı hatayı aldığımdan diğer oyunların process monitor analizini de upload ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı