PES 17'de ayarlar açılmıyor

Chesen

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Öncelikle forumdaki konudaki çözümler işe yaramadığı için yeni konu açtım. Ne yaptıysam hiçbir işe yaramadı Settings'e tıklayınca .NET Framework hatası veriyordu onu hata veren .DLL'i değiştirerek hallettim ancak şimdi de tıklayınca imleç dönüyor ama hiçbir tepki yok oyun açılmıyor.

İşletim sistemi: Windows 10 Home.

Denetim Masası'ndan Windows Özelliklerini Aç/Kapat olması gerekir. Orada 3.5 ve 4 olarak işaretli mi kontrol edin.

@Chesen eski sürümü silmeniz lazım. O dosyayı değiştirince bozulmuş sanırım.

Bu araç ile eski .NET sürümünü kaldırıp sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyiniz.

Microsoft .NET Framework 4 bu işletim sisteminin zaten bir parçası. .NET Framework 4 dağıtılabilir paketini yüklemenize gerek yok.
Bu bilgisayarda aynı veya daha sonraki .NET Framework 4 sürümü zaten yüklü.
Dosyayı silmemin ardından, onarma aracını deneyeceğim. Sonucu bildireceğim.
Ne alaka bilmiyorum ama ".NET Framework 4.8 veya sonraki bir güncelleştirme bu bilgisayarda zaten yüklü." bu hatayı aldım... Onarım aracını indirmiştim oysa.
@Yener K. mesajınız silinmiş ancak ben görmüştüm, .NET Framework 3.5 aktif değildi aktifleştirdim ancak sorun düzelmedi.
@Chesen eski sürümü silmeniz lazım. O dosyayı değiştirince bozulmuş sanırım.

Bu araç ile eski .NET sürümünü kaldırıp sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyiniz.
Aracı açamadım... .MSI dosyasını yükledim ancak bilgisayarımda bulamadım açamadım bir türlü.

Son düzenleme:
Hangi komutu yazacağım sayfa gerçekten çok karışık.
Kaldırdım yine de çözüm olmadı oyunu yeniden yükledim yine hiçbir işe yaramadı.
Gösterdiğiniz aracı kullanarak kaldırdım bir işe yaramadı. Oyunu da kaldırıp tekrardan yükledim yine bir işe yaramadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı