PES 2009 çıkışı ile FIFA'nın batacak konuma gelmesi

Buraksncr97

Decapat
Makaleler
1
PES 2009 çıktığı yıllarda zirveydi hatırlayanlar hatırlar DVD almak için sıraya girilirdi. Konami'nin UEFA ile anlaşması ve şampiyonlar ligini oyuna dahil etmesi futbol severleri heyecanlandırmıştı. Bu süreçte FIFA büyük darbe ile batmaktan zor kurtuldu.

FIFA 11 ile birlikte yeniden EA zirveyi ele almıştı.
Çıktığı zaman çok güzel oyundu hem o zamanın kadroları efsaneydi.

Arshavin ve Rosicky'li Arsenal, İbrahimovic ve Ronaldinho'lu Milan, Etoo ve Sneijder'li İnter, Buffon ve Del Piero'lu Juventus , Ronaldo ve Casillas'lı Real Madrid,Messi,Puyol ve İniesta'lı Barcelona ve Scholes,Berbatov'lu Manchester United,Torres ve Gerrard'lı Liverpool ve Lampard,Cech,Terry ve Drogba'lı Chelsea............

Çıktığı zaman çok güzel oyundu hem o zamanın kadroları efsaneydi.

Arshavin ve Rosicky'li arsenal, ibrahimovic ve Ronaldinho'lu milan, etoo ve Sneijder'li inter, buffon ve del Piero'lu juventus, Ronaldo ve Casillas'lı Real Madrid, Messi, puyol ve Iniesta'lı Barcelona ve scholes, Berbatov'lu Manchester United, torres ve Gerrard'lı liverpool ve lampard, cech, terry ve Drogba'lı Chelsea...

Hala ayda yılda bir FIFA 11 Online oynamaya girerim. Hala oynayanlar var, genellikle 2 vs 2 oynuyorlar, oyunun en güzel yanı momentum yok ve dediğiniz gibi kadrolar efsane. En azından hızlı oyuncuyu alıp düz koşma olayı yok, skill hareketleri kısıtlı vs.

Hala ayda yılda bir FIFA 11 Online oynamaya girerim. Hala oynayanlar var, genellikle 2 vs 2 oynuyorlar, oyunun en güzel yanı momentum yok ve dediğiniz gibi kadrolar efsane. En azından hızlı oyuncuyu alıp düz koşma olayı yok, skill hareketleri kısıtlı vs.
Sene 2012-2013,10 yaşındayken çok oynardım sonra zaten Fifa 11'den sonra oyunun mekaniği değişti kadrolar da değişti ben hala onda kaldım .

Yalan yok 2013'te sadece PES 2013 oynadım, FIFA'ya bakmadım. PES 2014 çıktığında futboldan soğumamak için mecbur FIFA 2014 geçtim. Ondan sonrası FIFA 2015, PES 2016, 2017, FIFA 2018, 2019, 2020, PES 2021, 2022, FIFA 23 şeklinde gitti ve pes artık öldü maalesef :(

Geri
Yukarı