PES 2011 için dll dosyası güvenilir midir?

İşletim sistemi
Windows 10

Manyakazor

Kilopat
Daha fazla  
RAM
2400 Mhz Corsair
Ekran kartı
Nvidia GTX 1080 - MSI Gaming X Trio
Anakart
H270 MSI
İşlemci
i7 7700K
PES 2011 oynamak istedim fakat satıştan kalkalı çok olmuş. Mecbur korsan indirdim. Korsan indirdiğim siteyi yazmıyorum fakat hepiniz biliyorsunuzdur belki de Türkiye'nin en ünlü sitesidir. Oyun yüklenince oyunun dosya konumunda son değiştirilme tarihi 2012 olan rld.dll adlı bir dosya geliyor. Fakat oyunun dosya konumunda ayrıca paul.dll ve unicows.dll gibi iki alışık olmadığım DLL dosyasını da gördüm. Malwarebytes ve Microsoft Defender tehdit bulmuyor. rld.dll ise VirusTotal sonuçlarına göre bazı antivirüs programları için tehdit olarak görünüyor fakat bunun crack dosyası olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. paul.dll ve unicows.dll dosyalarının oluşturulma ve son düzenlenme tarihleri 2006 ve 2007. ayrıca rld.dll dosyası ve diğer iki DLL için de VirusTotal sonuçlarını atabilirim gerekirse. Sizce bu uygulama güvenli midir? Tabii korsan uygulama ne kadar güvenli oluyorsa artık. 😇

Son düzenleyen: Moderatör:
paul.dll kopya koruma için gerekli bir dosya, tabii sizde crackli indirdiğiniz için crack yapımcıları bunu da revize ediyor. Bir sorun yok.

2011-12-13 Aynı tip genelde hocam. PES 2013 oynayın riske girmeyin derim.
Ünlü bir siteden indirdiyseniz DLL dosyasının bir sıkıntı çıkaracağını sanmam ama PES 2013 varken gerek yok.

Geri
Yukarı