PES 2013 2012/13 sezonu için yama nereden bulunur?

Daha fazla  
Arkadaşlar PES 13 için yama arıyorum ama Allah aşkına güncel yaması önermeyin çünkü ben 2012/13 sezonu için yama istiyorum, güncel sezon için değil, ve ne zaman o sezon için yama arasam yok 2014, 2015, 2017, 2020 veya güncel yamaları çıkıyor, ve iyice sıktı artık. Güncel sezonlar için yama istemiyorum çünkü zaten FIFA'dan oynuyoruz en güncelini, ve o istediğim sezon için yamaların çoğu ya bozuk ya da silindi, eğer o istediğim sezon için bir yama varsa linkini verebilir misiniz? En az bir Süper Lig ve bundesliga içermek zorunda ama. Ve tekrar ettiğim gibi 2012/13 sezonu için olacak, güncel değil.
Extreme yamasını da önermeyin, O yamayı her ne kadar sevsemde istediğim sezon için değil, ve Extreme 13 yamalarında Repack 5 ve sonrası hariç hepsi silindi.

Son düzenleme:
1.0 sürümünde mi? Anlamadım bir şey? Şimdi PES 13'ün oyunun kendisi zaten 12/13 sezonu.

Hayır 1.00 sürümde 12/13 sezonunun yamasi var yani kısaca şunu diyorum pes13'ün 1.00 sürümünü yükle.

Yamasız, updatesiz pes 2013 kur. Zaten 2012 2013 sezonu olarak gelir.
Kardeşim galiba anlatamamışım dedim ki içinde Süper Lig ve Bundesliga yaması olan 2012/13 sezonu için bir yama istedim sadece
Arkadaşın dediğini anlamamışsınız galiba. Anladığım kadarıyla isteği Süper Lig, İngiltere Ligi gibi liglerin lisanslı olduğu bir yama.
Dedim ki PES 13'te sadece 2012/13 sezonu için Süper Lig ve Bundesliga yaması istedim, (bu lisans şeyi de şart yani) ve Portikal'ı sayma çünkü Portikal'ın yamaları çöp
Yamasız, Update'siz PES 2013 kur. Zaten 2012 2013 sezonu olarak gelir.

Yamasızda Süper Lig veya Bundesliga yok. Ve ayrıca O dönem Avrupa ligine veya Şampioynlar ligi katılmış bazı takımlar da yok ki oyunda.
Gerçekten yok mu lan.

Son düzenleme:
Kardeşim galiba anlatamamışım dedim ki içinde Süper Lig ve Bundesliga yaması olan 2012/13 sezonu için bir yama istedim sadece

Dedim ki PES 13'te sadece 2012/13 sezonu için Süper Lig ve Bundesliga yaması istedim, (bu lisans şeyi de şart yani) ve Portikal'ı sayma çünkü Portikal'ın yamaları çöp

Yamasızda Süper Lig veya Bundesliga yok. Ve ayrıca O dönem Avrupa ligine veya Şampioynlar ligi katılmış bazı takımlar da yok ki oyunda.
Gerçekten yok mu lan.
Ha pardon o zaman. Bilmiyorum ki reis en son 2014 te oynamıştım pesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı