PES 2013 Efsane Ol modunda hoca ilk 11'e koymuyor

maryo313131

Picopat
Daha fazla  
Selam. PES 2013'te kariyer açayım dedim, 57 ratingden başladım maceraya. Sezonu kapadım, başka takıma, sezonu kapadım, başka takıma derken 3. takımıma geldim. İlk 5,6 antrenman maçı boyunca hep ilk 11 oynadım ama 2. yarının 55. dakikalarında filan hoca yedeğe alıyor. Sonraki we ligi maçlarında ise hep ya 2. yarı başladığı an ya da 50. dakikalarda almaya başladı hoca beni, 76 ratingim şu an ve takımın neredeyse (78 ve 81'li 2 kişi var) en iyisiyim. Hatta benim pozisyonda 66'lık adamı oynatıyor. Niye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulübe yeni katıldıysan hemen 11 oynaman zor. İstersen oynadığın maçlarda hep 8.0 ortalama yakala. Öncelikle maçları atlamayacaksın. 85 üstü ratinge gelmeden yani üst klasman olmadan maçları atlayınca yedeğe çeker hoca. Eğer maçlara yedek başlıyorsan maç atlamadan bekle oyuna girince pas şut iyi oyna zamanla 11’e monte edileceksin. Eğer maçlara 11 başlayıp da sonradan çıkıyorsan bunun en büyük sebebi kondisyonunun yetersiz olmasıdır. Yani fiziksel kapasiten maksimum 55-60 dakika kaldırabiliyor. Bunu da çıkmadan hemen önce oyun planına girip isminin altındaki doluluk barından anlarsın muhtemelen o bar sende çok azdır ve kırmızıdır. Bundan dolayı oyundan alıyordur. Oyunu 10 seneden fazladır oynuyorum daha doğrusu ezbere biliyorum. Sebepler bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı