Pes 2013 Klavye Kontrollerine Geçme

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bende pes 2013 var. Fakat xbox kontrolleri gözüküyor bunu nasıl klavye ye geçireceğim sinir oldum resmen nasıl klavye ye geçireceğim kontrolleri ?

Pc ile oynuyor ve eğer oyun crack ise sanırım orjinalde de öyle oyundan klavye özeliklerine bakamassın oyun dosyasının belli bir bölümde tuşlar yazar.

PES 2013′ü iki kişi oynayabilmek için 2 Joystick’e ihtiyacınız yok. Pro Evolution Soccer 2013ü tek Joystick ve Klavye ile oynayabilmek için; Pro Evolution Soccer 2013 ana klasöründeki “settings” uygulamasını açın, “KntrlChz” sekmesine gelin, “KntrlChz” bölümünü “KntrlChz 2″ olarak değiştirin ve “Aygıt” kısmında Joystick’inizi seçin. Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi bir kaç hafta önce Pro Evolution Soccer 2013 (Pes) çıktı.Playstation kafelerinin vazgeçilmez oyunu olan Pes Bilgisayarda ve bilgisayar klavyesinden oynucak olanlara biraz sıkıntı yapabiliyor.Tabikide bu sıkıntı Bilgisayardaki tuş kombinasyonu ve yerleri ile ilgili.Çoğu kişi bilgisayarına yüklüyor ama oynamakta zorluk çekiyor.

Pes 2013 Tuş Ayarları için Aşağıda vericeğim adımları dikkatlice yerine getiriniz.
Oyunun kurulu olduğu dosyayı açığ SETTİNG.EXE’yi çalıştırıyoruz.
Burda Pes 2013 Tuş ayarları bölümü karşınıza gelicek.
Yukarıda’ki resimdeki Y,X,A,B Butonlarına istediğiniz tuşları aktarabilirisiniz.

PES 2013′ü iki kişi oynayabilmek için 2 Joystick’e ihtiyacınız yok. Pro Evolution Soccer 2013ü tek Joystick ve Klavye ile oynayabilmek için; Pro Evolution Soccer 2013 ana klasöründeki “settings” uygulamasını açın, “KntrlChz” sekmesine gelin, “KntrlChz” bölümünü “KntrlChz 2″ olarak değiştirin ve “Aygıt” kısmında Joystick’inizi seçin. Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi bir kaç hafta önce Pro Evolution Soccer 2013 (Pes) çıktı.Playstation kafelerinin vazgeçilmez oyunu olan Pes Bilgisayarda ve bilgisayar klavyesinden oynucak olanlara biraz sıkıntı yapabiliyor.Tabikide bu sıkıntı Bilgisayardaki tuş kombinasyonu ve yerleri ile ilgili.Çoğu kişi bilgisayarına yüklüyor ama oynamakta zorluk çekiyor.

Pes 2013 Tuş Ayarları için Aşağıda vericeğim adımları dikkatlice yerine getiriniz.
Oyunun kurulu olduğu dosyayı açığ SETTİNG.EXE’yi çalıştırıyoruz.
Burda Pes 2013 Tuş ayarları bölümü karşınıza gelicek.
Yukarıda’ki resimdeki Y,X,A,B Butonlarına istediğiniz tuşları aktarabilirisiniz.
Dostum ben joystick ile oynamak istemiyorum klavye ile oynamak istiyorum. Kontrol yerlerini buldum fakat x,y,b,a nın ne ve ne işe yaradğını bilmiyorum yinede yardımın için sağol.

Arkadaşlar bana doğru klavye ayarlarını yapacak olan varmı teamwieverden ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı