PES 2013 nereden nasıl indirilir?

ofsaytkaan31

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500, GTX 1650, 16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Güvenli bir şekilde PES 2013 indirmek istiyorum. Demo olsa da olur. Yeter ki güvenilir olsun.

Resmi olarak satan bir yer yok CD key satanlar var crack indirmek isterseniz en güvenilir olanı portikaldır oradan yamada kurabilirsiniz ben dün indirdim Kaspersky'e tarattım bir sorun çıkmadı.

PES 2013'ü kod içindeki linkten indirip oynayabilirsin.

Kod:
https://drive.google.com/file/d/1ktOMFC3fEYnrt9uFk95ErHLlbiKBdHxA/view
Portikal'ın kendisi crack yapmıyor diye biliyorum. Virüs olmasın?

Güvenli bir şekilde PES 2013 indirmek istiyorum. Demo olsa da olur. Yeter ki güvenilir olsun.
Demo oyun konusunda uptodown'dan başkasını tanımam. Gerçi pes 5 demo indireyim derken virüs sokmuştu da neyse.

Ya iyi de bu crack dosyası ne hikmetse portikal.net dışında herkes tarafından biliniyor. Portikal.net'in kendi Crack'i olması için önce adamların kendi paylaşması gerekmez mi?

Güvenilir kaynaklardan alıyorlar PES 2013'ü. PES 2013'ü crack yapan rld DLL ve PES 2013 EXE dosyası sanırım (yanlış bilgi vermek istemiyorum). PES 2013'ü indirdiğinizde crack yapmanız için rld DLL dosyası gereklidir yoksa hata alırsınız.

Güvenilir kaynaklardan alıyorlar PES 2013'ü. PES 2013'ü crack yapan rld DLL ve PES 2013 EXE dosyası sanırım (yanlış bilgi vermek istemiyorum). PES 2013'ü indirdiğinizde crack yapmanız için rld DLL dosyası gereklidir yoksa hata alırsınız.
Yani portikal.net sadece orjinal dosyaları sağlıyor ve isteğe bağlı olarak da buna crack dosyası ekliyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı