Pes 2015 ve İntel ekran kartı sorunu

ze10x

Kilopat
Merhaba herkese, ben direk sorunumu anlatmaya başlıyorum.

İntel Core i5-3470 3.20 GHz işlemci, 8 gb ram ve 64 bit işletim sistemim var. Ekran kartı özellikleri de bu şekilde :

ekran.PNG

Buradan bakıldığına göre ekran kartım gayet yeterli oyun oynamak için fakat Pes 2015 de dahil birçok oyunu aşırı kasarak oynuyorum. Çözümü grafikleri düşürmekte buluyorum. Driver booster ile son driverlarını indirip resetledim. PC'yi fakat bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

@MertKemal Sadece İntel HD Graphics gözüküyor.
ekran.PNG

@Silinen üye Maalesef şu anda ekran kartı alıcak bütçem yok. Olayı da fazla anlamadım zaten, şu an kullandığım kasanın içinde ekran kartı olmadığını söylüyorsunuz. Yaklaşık 1400 TL verdik bu kasa için.

İşlemcinin içindeki entegre grafik kartını kullanıyorsunuz. Sistemi tam olarak yazar mısınız?
Ekleme: Casper olduğunu şimdi gördüm.

Dediğim gibi kasanın içerisinde ekran kartı bulunmuyor. Yani oyunları oynayamayacaksınız. Casper almak pişmanlıktır bunu da belirteyim. Keşke önceden sistem toplama konusunda danışsaydınız.

Sonuç nedir peki? Şimdi bildiğin casper tarafından kazıklanmış mı oluyorum. Bu adamlar sadece işlemciye entegre edilmiş bi ekran kartlı kasayı neden 1400 TL'ye müşterisine satsınlar ki? Kasanın içini açıp bakmalı mıyım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı