PES 2016 grafik ayarlarını yükseltme

İşletim sistemi
Windows 10

brkyozell

Kilopat
Merhaba, PES 2016'da sorun başlıktaki gibi grafik ayarlarını yükseltemiyorum.
Çözünürlük olarak ekranımın 1366x768 olmasına rağmen (PES 2013'te 1366x768 açılabiliyor.) En fazla 1280x720 seçebiliyorum ve grafikleri ortaya veya yükseğe alamıyorum.

1626767005323.png

Yani ekran kartım ne kadar iyi bilemiyorum ama DirectX 9.0 desteği istiyor ve şu anki ekran kartım DirectX 12 destekliyor. Peki ben grafik ayarlarını ve çözünürlüğü nasıl yükseltebilirim?

Şimdiden değerli yanıtlarınız için teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Harici ekran kartınız var mı? Yoksa HD Graphics güncelleyip deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Intel'in sitesine baktım.(Product Specifications) Yani 2015'in 3. yarısında çıkmış 6. Nesil i5, eğer doğru anladıysam.

Hocam bir de asıl sorun GPU ile ilgili değil mi?
İşlemci oyun için yeterli.

Intel'in sitesine baktım.(Product Specifications) yani 2015'in 3. yarısında çıkmış 6. nesil i5, eğer doğru anladıysam.

Özür diliyorum ben çok yanlış görmüşüm işlemci i5 oyuna göre iyi bir işlemci bende Dual Core grp.

Intel'in sitesine baktım.(Product Specifications) yani 2015'in 3. yarısında çıkmış 6. nesil i5, eğer doğru anladıysam.

Özür diliyorum bende de HD Dual Core olunca karıştırdım sorun ekran kartınızla alakalı demek istemiştim çünkü eski nesillerde ne kadar güncelleme olsun başka bir şey olsun bazı oyunları iyi çalıştıramiyor.

Özür diliyorum ben çok yanlış görmüşüm işlemci i5 oyuna göre iyi bir işlemci bende Dual Core grp.

Özür diliyorum bende de HD Dual Core olunca karıştırdım sorun ekran kartınızla alakalı demek istemiştim çünkü eski nesillerde ne kadar güncelleme olsun başka bir şey olsun bazı oyunları iyi çalıştıramiyor.
Problem değil hocam.
Harici ekran kartınız var mı? Yoksa HD Graphics güncelleyip deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İşlemci oyun için yeterli.
Harici ekran kartım yok. Bakıyorum hocam.

Rehbere bakarak Intel HD Graphics için biraz daha VRAM verebilirsiniz.

Rehbere bakarak Intel HD Graphics için biraz daha VRAM verebilirsiniz.
Sürücüyü güncelledikten sonra bakacağım hocam. Teşekkürler...

Duruma göre yazarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı