PES 2017 analigde oluşturulan takım kayıt olmuyor

Kekimi kedi 7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, PES 2017 analigde oyunda maça girmeden önce kadro oluşturdum ve çıkıp maça girdim. Kadrom bozulmuş. Tekrar düzeneleyip maça girdim ve gene bozuldu. Sonra takım ayarlarından takımı kaydedip denedim gene olmadı. Nedir bunu çözümü? İyi günler.

Tam anlayamadım. Analig oynarken gün atladıkça otomatik kayıt yapıyor oyun. Yani takım düzenini değiştirdiniz veya oyuncu transfer ettiniz ama gün ilerletmeden oyundan çıktıysanız otomatik kayıt onu kaydetmiyor. Ayarlar kısmından kaydet kısmına girip kendiniz manuel olarak kaydedin eğer bi şeyler değiştirip de oyundan çıkacaksanız.

Tam anlayamadım. Analig oynarken gün atladıkça otomatik kayıt yapıyor oyun. Yani takım düzenini değiştirdiniz veya oyuncu transfer ettiniz ama gün ilerletmeden oyundan çıktıysanız otomatik kayıt onu kaydetmiyor. Ayarlar kısmından kaydet kısmına girip kendiniz manuel olarak kaydedin eğer bir şeyler değiştirip de oyundan çıkacaksanız.

Olay şöyle takımı 1. fotograftaki gibi kuruyorum sonra menüye gelince 2. fotograftaki gibi oluyor.

1652630895036.png

1652630920435.png
1652630895036.png

Tam anlayamadım. Analig oynarken gün atladıkça otomatik kayıt yapıyor oyun. Yani takım düzenini değiştirdiniz veya oyuncu transfer ettiniz ama gün ilerletmeden oyundan çıktıysanız otomatik kayıt onu kaydetmiyor. Ayarlar kısmından kaydet kısmına girip kendiniz manuel olarak kaydedin eğer bir şeyler değiştirip de oyundan çıkacaksanız.

3.yü yanlışlıkla koydum.

Maç öncesi ayarladığınız sadece o maç için geçerli oluyor eğer maça girerseniz tabii. Geri menüye dönerseniz menüdeki oyun planı kısmından ayarlamanız lazım.

Anlatamadım galiba menüde ayarliyorum maça girmek için oyun planınından çıkıyorum geri girip baktıgımda bozulmuş oluyor fotolardaki gibi.

Geri
Yukarı