PES 2017 en iyi hücüm ve defans talimatları

yt agnizes

Picopat
Yer
Wanda Metropolitano
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Dell İnspiron 3593 Anakart Pci Express 3.0 (8.0 GT/s) Ram 1/2 8GB RAM DDR4 2667 MHZ İşlemci İntel İ51035g1 3.40 ghz

Ekran Kartı Harici:Mx230 Dahili:İntel UHD graphics
Arkadaşlar selam ana ligde oyun oynarken maçta hep atak yapmakta zorlanıyorum, bunun yüzünden kol bile kırdım. Defansta gol yiyorum, orta açıyor iş bitti.
Diziliş hücüm talimatları defans talimatları söyler misiniz?
Mesela top çevirme oyunu kısa paso ortadan hucum gibi ama en işe yarayanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam uzun süre oldu ama 4 3 3 oynayıp defans yoğunluğu arttırıp hızlı kontratak şeklinde oynadığımı hatırlıyorum. Oyuncuları alırken özellikle sürat ve patlama gücüne dikkat ederdim. Bence böyle deneyip zamana bırakın giderek daha iyi oynarsınız

Teşekkürler hocam deneyeceğim :)

arkadaşlar başka taktik bilen de varmı bu taktikle tam yetmedide

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam deneyeceğim :)

arkadaşlar başka taktik bilen de varmı bu taktikle tam yetmedide
Aylar geçmiş ama hatırlatıyim.5-2-2-1 kontra oynuyacaksın,defans çizgisi en geride ve yoğun olucak topa müdahale orta ve ofsayt kuralı olsun,atağa kalkarken pas alışverişi karışık olucak.Detaylı yazarak aklını karıştırmak istemedim fakat sana efsanevi seviyede ucl de yüzlerce maç atmış ve kazanmış ve oyunu halen oynayan biri olarak şu tavsiyeyi vereyim.Kural basit top rakipteyken sakin bir şekilde kendi yarısahanda pres yapıp topu kazanıcaksın sonra kanatlardan yüklenip r1+üçgen ile forvetine orta açıcan sonra %80 ihtimal gol oluyor zaten.Bu oyunun bugu zaten arapas atmak her boş gördüğünde arapas at heleki ronaldo,mbappe,neymar tarzı oyuncuları gördünmü yapıştır ara pası direk yüklen.İkinci vericeğim tavsiye kaleciyle karşı karşıya kaldığında plase kullan kaleci %99 ihtimal yatar ve gol yer.Son tavsiyem ise rakip forveti çok boş bırakma,oyunda genellikle bilgisayar forvet veya kanatlara boşluk açmaya çalışı arkaya kaçırmaya çalışıyor dikkatli ol. !Efsanevi zorlukta maç atarken kesinlikle ve kesinlikle rakibe ne penaltı nede frikik kazandırma heryerden çakıyorlar valla :)

Yeni konular

Geri
Yukarı