PES 2017 gamepad ayarları nasıl olmalıdır?

Fatih Terim

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben dun PES 2017 indirdim fakat gamepad ayarlarını yapamadım. Önerdiğiniz ayarlar var mı?

1620807970749.png

Ben mesela B'yi şut yapmak istiyorum. Mümkün mü ve Z dönmesi ve alttakiler hangi tuşlar?

Dosya Ekleri

• 1620807601036.png
    1620807601036.png
    245,9 KB · Görüntüleme: 170
Ben mesela B'yi şut yapmak istiyorum.
Hocam bunun için o ayarlardan gamepad'inizi tamamen aynı ayarlayın, oyuna girdiğinizde ilk girişinizse tür 2'yi seçin, daha önce girdiyseniz tam olarak nerede bilmiyorum ama maça girdikten sonra oyunu duraklatıp tarafları seçin kısmına girdikten sonra şut veya orta yapma tuşuna basarsanız ayarlar gelir oradan tür 2'yi seçersiniz.

Normalde X şut, B orta. Siz program üzerinde X'e basıp koldan B'ye, program üzerinden B'ye basıp koldan da X'e basarsanız Şut B orta X olur.

Son düzenleme:
Hocam o ayarları bozmadan oyun içinden alternatif türü seçmek daha mantıklı olur gibi geliyor bana.
Hocam ben şahsen LT-LB yerini de değiştirdiğim için kumanda ayarlarından yapıyordum. O sebeple sizin dediğiniz şekilde yaptığımı hatırlamıyorum. Ama eğer sadece X-B tuşlarıni değiştirmek istiyorsa ve sizin dediginiz yol daha pratikse pek tabi arkadaş kendine kolay olani seçecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı