PES 2017 maç içerisinde hiç ses yok

Fatih kraliyet

Picopat
Daha fazla  
Maç hariç oyunun sesi var müzik falan ama maç yapacağım, giriyorum, spiker yok. Maç içerisindeki taraftar sesleri spiker vs. hiçbir şey yok. Türkçe spiker yaması yaptım, onun sesi geliyor.

Oyunu nereden indirdiniz? Şu anda orijinali dijital yerlerde olmadığından eğer internetten sıkıştırılmış olarak 1 GB dolaylarında indirdiyseniz böyle oyunlar az boyutlu olsun diye ses dosyalarını atıyorlar. Haberiniz olsun. Aynı şey başıma geldi. YouTube'da Türkçe bir videoda vardı. Çocuğun ismi yanılmıyorsam Berkant idi.

Oyunu nereden indirdiniz? Şu anda orijinali dijital yerlerde olmadığından eğer internetten sıkıştırılmış olarak 1 GB dolaylarında indirdiyseniz böyle oyunlar az boyutlu olsun diye ses dosyalarını atıyorlar. Haberiniz olsun. Aynı şey başıma geldi. YouTube'da Türkçe bir videoda vardı. Çocuğun ismi yanılmıyorsam Berkant idi.
Evet bende takip ediyorum sizede tavsiye edebilirim bir kaç güne GTA 5 17 GB gelecek.
İNŞALLAH korsana teşvikten ceza yemem

Evet bende takip ediyorum sizede tavsiye edebilirim bir kaç güne GTA 5 17 GB gelecek.
İNŞALLAH korsana teşvikten ceza yemem
Oyunun sesi o yüzden yok. Ben zaten öyle şeyler kullanmam. Sadece PES piyasada yok diye kullanmıştım. Oyunun sesinin olmamasının sebebi sıkıştırılmış olması.

Geri
Yukarı