PES 2017 zorluğu çok dengesiz

BARANERD11

Centipat
Daha fazla  
Pes 2017 oynarken zorluk ayarları cok değişik geliyor. Ben orta sevıyede oynarken benı cok rahat yenıyolar ama amatore alınca ben gelen geçene 5 atıyorum en ust sevıyeye alıyorum gene aynı. Napmam gerek bu konuda?

Pes 2017 oynarken zorluk ayarları cok değişik geliyor. Ben orta sevıyede oynarken benı cok rahat yenıyolar ama amatore alınca ben gelen geçene 5 atıyorum en ust sevıyeye alıyorum gene aynı. Napmam gerek bu konuda?
Orta seviye aşırı basit hocam nasıl başardınız.

Ortada oynaya oynaya alışırsın amatör oynama ne zevk alırsın ne gelişirsin.

Teşekkür ederim yorumun için. Fakat ortada oynarken top bıle alamıyorum çıldırıyorum.

Orta seviye aşırı basit hocam nasıl başardınız.

Ya ben PS kafelerde oynarken orta sevıyede zorlanmıyorum ama eve gelınce bilgisayarda oynayınca bayağı leşşiiimm. Sorun konsolda olabılırmı benım konsolda yon tuslarıyla oynuyorum, PS cafede analoglarla.

Teşekkür ederim yorumun için. Fakat ortada oynarken top bıle alamıyorum çıldırıyorum.

Ya ben PS kafelerde oynarken orta sevıyede zorlanmıyorum ama eve gelınce bilgisayarda oynayınca bayağı leşşiiimm. Sorun konsolda olabılırmı benım konsolda yon tuslarıyla oynuyorum, PS cafede analoglarla.
Analoglarla oynarsan daha rahat oynarsın. Dene istersen.

PES 2017 oynarken zorluk ayarları cok değişik geliyor. Ben orta sevıyede oynarken benı cok rahat yenıyolar ama amatore alınca ben gelen geçene 5 atıyorum en ust sevıyeye alıyorum gene aynı. Napmam gerek bu konuda?

Ortada oyna kendini geliştir zamanla zorluğu pro>en iyi>süper star yap. Aklında bulunsun yıllardır PES 17 oynarım en etkili taktiği orta kafa goldür aklında bulunsun.

Geri
Yukarı