PES 2018 Beyaz Ekran Sorunu

aligll

Hectopat
Merhabalar, daha önce PES 2018'i bilgisayarıma kurduğumda beyaz ekran verip kapanıyordu. Ben de setup esnasında bir hata olduğunu ya da gerekli programlardan birinin eksik olduğuna kanaat getirmiştim, aslında setupta böyle bir hata ile karşılaşmıştım. Yoksay deyip devam ettiğimde kuruyordu, sorunun çözümü nedir?

372675

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyununuz crack'li gördüğüm üzere, en iyisi oyuna parasını verip almak. Çünkü bu yaptığınız etik bir şey değil, firmanın yıllar süren oyun geliştirme sürecine hakaret etmek.

Oyununuz crack'li gördüğüm üzere, en iyisi oyuna parasını verip almak. Çünkü bu yaptığınız etik bir şey değil, firmanın yıllar süren oyun geliştirme sürecine hakaret etmek.
200 300 lira verebileceğim bi gelir sahibi değilim ve öğrenciyim hayatınızda hiç crack kullanmamış gibi konuşmayın çözüm önerisi aramaya geldim satın alıma teşvik için değil

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı