PES 2019 Myclub VNBP733 hatası

Emirhankhn

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu dün aldım ama aldığımdan beri Myclub giremedim. Hata kodu VNBP733 sorunu çıkıyor. Bu sorunu ne zaman düzeltirler, bilgisi olan yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'dan çıkış yapın. Başlat arama kısmına cmd yazıp yönetici olarak çalıştırın. Oraya ''netsh winsock reset'' yazıp bilgisayarı yeniden başlatın. Steam'ı yönetici olarak çalıştırın ve oyuna girin sorun düzelmiş olacaktır. Kesin çözüm değildir fakat hatayı aldıkça tekrarlayıp oynayabilirsiniz.
Steam'dan çıkış yapın. Başlat arama kısmına cmd yazıp yönetici olarak çalıştırın. Oraya ''netsh winsock reset'' yazıp bilgisayarı yeniden başlatın. Steam'ı yönetici olarak çalıştırın ve oyuna girin sorun düzelmiş olacaktır. Kesin çözüm değildir fakat hatayı aldıkça tekrarlayıp oynayabilirsiniz.
Kesin çözüm buldum. Güvenlik duvarından gelen ve giden kurallara yeni kural açıp bağlantı kuralına tıklıyoruz. UDP' yi seçip port kısmına 5739 yazıyoruz. Bağlantıya izin ver deyip ileri diyoruz. Üçünü de işaretleyip ileri deyip ad kısmına PES 2019 yazıyoruz ve bitiriyoruz.
Not: Gelen ve giden kurallara ayrı ayrı aynı işlemi yapmak gerekli.

Son düzenleme:
Arkadaşlar oyunu dün aldım ama aldığımdan beri Myclub giremedim. Hata kodu VNBP733 sorunu çıkıyor. Bu sorunu ne zaman düzeltirler, bilgisi olan yazabilir mi?
2019'dan beri karaktersiz misin yoksa yeni mi başladı? Oyunu dondurarak bir yerlere gelme, delikanlı ol kendini geliştir. Neyse ki videonu kaydettim ve konamiye gönderdim. Umarım en kısa sürede ban yersin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı