Çözüm PES 2019 Yüksek FPS'e Rağmen Kasma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar, sistemi iyi olup PES 2019'da FPS'i yüksek olmasına rağmen kasan arkadaşlara bir çözüm buldum. Kendim de aynı sorunu yaşıyordum. NVIDIA kullanıcıları GeForce Experience adlı uygulamaya girip PES 2019'u seçip optimize etmeleri gerekiyor. Çünkü PES 2019'un GeForce Experience uygulamasında Hareket Bulanıklılığı adı altında bir özelliği var. Bu seçenek sizde açık olacak. Oyun optimizasyonu ise sizin için bu bulanıklılık özelliğini devre dışı bırakacaktır. Böylece oyun içinde hiçbir kasma yaşamayacak, oyunu akıcı şekilde oynayabileceksiniz.
Adsız.png

AMD ekran kartı için de çözüm var mı ? Sistemim güçlü yüksek fps de bile kasma yaşıyorum.

Oyun ayarlarından Motion Blur kısmını OFF'a getirin.
Eki Görüntüle 386932
Maalesef olmuyor. Kasmalar devam etmekte benim sorunum kısaca şöyle anlatayım oyun kendini bazen 75 fps e sabitliyor öyle olunca da hiç kasma yaşamıyorum fakat bu sabitleme bazen bozulup 150 fpslere kadar çıkmak o zamanda kasma yaşıyorum ayarlar yüksek düşük farketmiyor böyle bir sıkıntı mevcut.
Hala şu işi çözemedim arkadaşlar..

Son düzenleme:
Baya olmuş gerçi ama AMD Radeon Ayarlarında Oyun sekmesine tıkla, oradan PES19 a tıkla Kare Hızı Hedef Kontrolü var 75 FPS seç. Böylece 75 FPS üstünü PES de görmezsin bende de aynı sıkıntı vardı ben böyle çözdüm iyi oyunlar.

Baya olmuş gerçi ama AMD Radeon Ayarlarında Oyun sekmesine tıkla, oradan PES19 a tıkla Kare Hızı Hedef Kontrolü var 75 FPS seç. Böylece 75 FPS üstünü PES de görmezsin bende de aynı sıkıntı vardı ben böyle çözdüm iyi oyunlar.
Sinirden oyunu tamamen silmiştim gerçekten işe yarıyor ise öyle indiricem :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı