PES 2019'da momentum var mı?

matrokor

Hectopat
Bildiğiniz gibi FIFA'da inanılmaz bir momentum var. Pas atarsın gitmez şut çekersin kaleyi tutmaz Fizik dışı olaylar falan. Sorum ise şu artık bu olaylardan çok bıktım ve PES tarafına geçmek istiyorum. Eskiden alıp oynamamıştım PES 2019'da momentum var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PES'da momentum olduğunu düşünmüyorum lakin bana çok tok geliyor oynanışı. FIFA'da oynarken oyuncuların kontrolü tam elimde olduğunu hissettiriyor bana lakin PES öyle değil bana sorarsanız. Atılan paslarda oyuncuların özürlü gibi topun yanında koşması vs. beni çok kanser eden olaylardan. PES'de olan animasyonlar FIFA'ya göre bir hayli az. Bir pas atarsınız oyuncu 10 saniye boyunca topun yanında koşuyor istediğiniz kadar tuşları kırın, abanın o topa yine de ayak koymuyor. Çünkü PES'de şöyle bir olay var. Bir oyuncu bir animasyona girdikten sonra başka bir animasyona geçiş yapmıyor. Hani ille de o animasyonun bitmesini bekliyorsunuz bu da oyun zevkini bir hayli düşürüyor bana sorarsanız. Siz oyun hakkında bir yorum talep etmemiştiniz fakat ben yine de fikirlerimi söylemek istedim. Sorunuza gelince PES 2014'den itibaren çıkan tüm PES oyunlarını bir hayli uzun süre oynadım ve momentum olduğunu düşünmüyorum.

PES'da momentum olduğunu düşünmüyorum lakin bana çok tok geliyor oynanışı. FIFA'da oynarken oyuncuların kontrolü tam elimde olduğunu hissettiriyor bana lakin PES öyle değil bana sorarsanız. Atılan paslarda oyuncuların özürlü gibi topun yanında koşması vs. beni çok kanser eden olaylardan. PES'de olan animasyonlar FIFA'ya göre bir hayli az. Bir pas atarsınız oyuncu 10 saniye boyunca topun yanında koşuyor istediğiniz kadar tuşları kırın, abanın o topa yine de ayak koymuyor. Çünkü PES'de şöyle bir olay var. Bir oyuncu bir animasyona girdikten sonra başka bir animasyona geçiş yapmıyor. Hani ille de o animasyonun bitmesini bekliyorsunuz bu da oyun zevkini bir hayli düşürüyor bana sorarsanız. Siz oyun hakkında bir yorum talep etmemiştiniz fakat ben yine de fikirlerimi söylemek istedim. Sorunuza gelince PES 2014'den itibaren çıkan tüm PES oyunlarını bir hayli uzun süre oynadım ve momentum olduğunu düşünmüyorum.
PES 2019 oynama isteğim FİFA'nın momentumudur. Yoksa gayet memnunum FİFA'dan fakat pas attığım oyuncunun sırf gol yemem gerek diye hatalı pas atması kol kırdırıcak kadar kanser.

PES'te momentumun kralı var. 700 saati aşkın PES 2020 Myclub oynadım ve şunu diyorum bir daha asla PES satın almayacağım. Özellikle para mevzusu dönen Myclub'ta efsane bir şekilde momentum var. Normal online bölümde fazla bir şey yok fakat Myclub'a bulaşma sakın kanser olursun. Ben olmak üzereydim bıraktım ve pişmanım onca süreye.

PES'te momentumun kralı var. 700 saati aşkın PES 2020 Myclub oynadım ve şunu diyorum bir daha asla PES satın almayacağım. Özellikle para mevzusu dönen Myclub'ta efsane bir şekilde momentum var. Normal online bölümde fazla bir şey yok fakat Myclub'a bulaşma sakın kanser olursun. Ben olmak üzereydim bıraktım ve pişmanım onca süreye.
PES'in en son oynadığım oyunu PES 13. My Club online mi oluyor yoksa tek oyunculu mu?

PES'in en son oynadığım oyunu PES 13. My Club online mi oluyor yoksa tek oyunculu mu?
Online oluyor. FUT gibi düşünün kendi kadronuzu kuruyorsunuz ama tam FUT gibi değil. Bunda oyuncuların kimyası yeşil, sarı bağ ile olmuyor yani yok aynı ülke aynı lig falan fark etmiyor. Sadece takım kimyası 99 olunca tamamdır kadro bağı işi.

Oyuncu kartları var bunlar top açılımında çıkıyor. Aynı FUT gibi bronz, gümüş, altın, siyah ve özel toplar.
Ama asla önermiyorum eğer bulaşırsanız ilk zamanlar keyif alabilirsiniz ama sonraları kanser eder haberiniz olsun.

Online oluyor. Fut gibi düşünün kendi kadronuzu kuruyorsunuz ama tam fut gibi değil. Bunda oyuncuların kimyası yeşil, sarı bağ ile olmuyor yani yok aynı ülke aynı lig falan fark etmiyor. Sadece takım kimyası 99 olunca tamamdır kadro bağı işi.

Oyuncu kartları var bunlar top açılımında çıkıyor. Aynı fut gibi bronz, gümüş, altın, siyah ve özel toplar.
Ama asla önermiyorum eğer bulaşırsanız ilk zamanlar keyif alabilirsiniz ama sonraları kanser eder haberiniz olsun.

Benim işim kariyer modu FIFA'da hiç Online oynamadım neredeyse. Online bana kalırsa kutu açma simülasyon. Kariyer modunda var mı?

Benim işim kariyer modu FIFA'da hiç Online oynamadım neredeyse. Online bana kalırsa kutu açma simülasyon. Kariyer modunda var mı?
Ben aslında kariyer modu için almıştım. Bu sene çok beğenmiştim kariyer modunu. Ama Myclub'a bir başladım kariyerin yüzüne bakmadım. 10 maç falan yaptım sonra oynamadım ama bir fark görmedim yok gibiydi.

PES, FIFA'ya göre kariye modunda çok geri kalıyor. Ben de genellikle kariyer modu oynarım. Kariyer moduna geçiş yaptığımdan beri asla PES alıp oynamadım. Kariyer modu için istiyorsanız PES tavsiye etmem.

PES, FIFA'ya göre kariye modunda çok geri kalıyor. Ben de genellikle kariyer modu oynarım. Kariyer moduna geçiş yaptığımdan beri asla PES alıp oynamadım. Kariyer modu için istiyorsanız PES tavsiye etmem.
O zaman fifa 21 bekleme zamanı. Momentum olmaması içinde dua edicem. Onlinede olsun bari kariyerde olmasın be. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı