Çözüldü PES 2020 Efsane Ol'da Kamera Nasıl Topa Ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. PES 2020 Efsane Ol oynuyorum fakat oyun içerisinde kamera sadece beni takip ediyor. Ben kameranın topu takip etmesini istiyorum, bunu nasıl ayarlayabilirim?

Çözüm
Ayarlara girip kamerayı ''canlı'' ile ilgili bir şey ile değiştirin. Sonra oyuna dönün, topa odaklandığını göreceksiniz. Bundan sonra tekrardan istediğiniz kameraya geçebilirsiniz. Yine kamera topta kalacaktır.

Kameranın ismini tam hatırlamıyorum ancak sanırım ''Canlı Yayın''dı.
Ayarlara girip kamerayı ''canlı'' ile ilgili bir şey ile değiştirin. Sonra oyuna dönün, topa odaklandığını göreceksiniz. Bundan sonra tekrardan istediğiniz kameraya geçebilirsiniz. Yine kamera topta kalacaktır.

Çözüm

Teşekkür ederim.

Start ile oyun duruyor select ile kamera açısı değişiyor bende. Sizde menüyü açan tuşu değil de diğer tuşu deneyebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 16198646613122039621433.jpg
    16198646613122039621433.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 116

Geri
Yukarı