PES 2021 bilgisayar olan oyuncu oynayışı

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
PES 2016'dan beri analig oynuyorum. PES 2021'e kadar efsane düzey Bil'i rahatlıkla yenebiliyordum, taa ki bu güne kadar. PES 2021 aldım oynuyim dedim(genellikle analig oynarım) yeni olduğu için efsane düzeyi açık olmadığı için süper Star'ı seçtim. Eskisi gibi takıma yıldızları koyup oynuyamıyorsunuz. İllah çok iyi taktik yapmanız lazım ve bu taktikler her takıma işlemiyor. Ama ne yaparsanız yapın süper star çok iyi. 78 overalli adam maradona gibi oynuyor. Hele şutlardan bahsetmiyorum bile, o kadar düz ve sert o kadar beklenmedik yerlerden gol atıyorlar ki sinirlerim bozuldu. Bir de yürüyerek adam geçmeleri ve bizim müdahale edememiz. Oyuncunun önündeyken topu kapıyorum fakat arkasında iken geçmiş olsun, yetişiyorum arkadan ama yanına geçemiyorum sırtına alıyor beni ve yürüyerek oynuyor. Manuele aldım yine yanından falan geçemiyorum sırtına alıyor. Eski oyunların hepsini Ps'den oynamıştım. 2021'i PC'den oynuyorum ve DS4-DS3 değil Rampage'ın 50 liralık kaliteden yoksun bir koluyla oynuyorum. Belki de bu yüzdendir. Sinirden DS4 sipariş verdim onun gelmesini bekliyorum. OC'ümü alacağım! Siz buna bir çözüm bulabildiniz mi?

PES 2016'dan beri analig oynuyorum. PES 2021'e kadar efsane düzey Bil'i rahatlıkla yenebiliyordum, taa ki bu güne kadar. PES 2021 aldım oynuyim dedim(genellikle analig oynarım) yeni olduğu için efsane düzeyi açık olmadığı için süper Star'ı seçtim. Eskisi gibi takıma yıldızları koyup oynuyamıyorsunuz. İllah çok iyi taktik yapmanız lazım ve bu taktikler her takıma işlemiyor. Ama ne yaparsanız yapın süper star çok iyi. 78 overalli adam maradona gibi oynuyor. Hele şutlardan bahsetmiyorum bile, o kadar düz ve sert o kadar beklenmedik yerlerden gol atıyorlar ki sinirlerim bozuldu. Bir de yürüyerek adam geçmeleri ve bizim müdahale edememiz. Oyuncunun önündeyken topu kapıyorum fakat arkasında iken geçmiş olsun, yetişiyorum arkadan ama yanına geçemiyorum sırtına alıyor beni ve yürüyerek oynuyor. Manuele aldım yine yanından falan geçemiyorum sırtına alıyor. Eski oyunların hepsini Ps'den oynamıştım. 2021'i PC'den oynuyorum ve DS4-DS3 değil Rampage'ın 50 liralık kaliteden yoksun bir koluyla oynuyorum. Belki de bu yüzdendir. Sinirden DS4 sipariş verdim onun gelmesini bekliyorum. OC'ümü alacağım! Siz buna bir çözüm bulabildiniz mi?
Ds4 bağlamak zordur. Monster pusat alsaydınız keşke.

Görünce dayanamadım yazayım dedim abi 100 saatten fazla oyunu oynadım fakat öyle bir yapay zeka var ki senin o maç yenilmen gerekiyorsa yeniliyorsun istediğini yap ve saçma olan şu örnek veriyorum adam 84 overalli rakip takım savuması 70 küsurlerde yani düşük seviye ve adam profil olarak çok hızlı diğerinden ama topu kaptırıyor yani adamı geçiyorum arkadan gelip topu alıyor anlamsız yerlere paslar mı dersin yanlış imleç açmalar mı dersin kanser sebebi dedim ki FIFA oynayayım onda da her şey manuel gibi e şimdi pes alışınca o da çok zorladı :D.

FIFA geç, bana dua edersin. :D.

FIFA'da oynuyorum, ama onu sadece kafede arkadaşlarla oynuyorum bir de arada gidersem tek başıma kariyer oynuyorum. Pesteki o emekli olma olayı çok ilgimi çekiyor, sürekli oyuncular emekli olup en baştan gelişiyor ya o çok hoş o yüzden oynuyorum. Tabii fifaya o kadar para vermeye çekindiğim için onun kulüp kariyerini detaylı bilmiyorum.

Hocam fizik gücü yüksek isimler kullanmak önemli. Pas yapmadan yenmeniz ise mümkün değil. Online kısmında adamlar bam güm uzun top atıp gol buluyorlar mesela bana karşı. Ben onu ne bilgilsayara ne de onlara karşı yapabiliyorum. Ben pas oyununa alışmışım ve zorlanmıyorum. Ayrıca FIFA önerileri için şunu söyleyebilirim: Oynanışı daha da zor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı