Çözüldü PES 2021 bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Oyundaki kadrolar bu yamayı yapmadan önce kısmen günceldi ve kulüp takımlarının logoları %95 kadarı lisanslıydı. Oyuna giriş yaparken de normal Pes'in kendi ana giriş ekranı geliyordu ekrana. Dün de kadroları tamamen güncelleyip lisanslamak istedim, YouTube'da yama yapan bir kanal SmokePatch V4 gibi bir şeyi kurdurdu, videodaki gibi her şeyi yaptım ve oyuna giriş yaptım.

Oyuna giriş yaptığımda oyun giriş ekranı kırmızı siyah renkte SmokePatch yazılı bir ekran falan geldi. Analig'e girip takımların logolarını ve kadrolarını kontrol etmek istedim. Liverpool, united vs. gibi takımların kulüp logolarının büyük bir kısmı lisanssız şekilde olmuştu. Kısmen güncel olan kadrolar vardı bu yamayı kurmadan önce -haaland, nunez, anthony, ıcardi vs. gibi- kadrolara baktığımda da yeni transferlerin tamamı gitmişti, takımdaki oyuncuların belli bir kısmının da adı oyuncular olarak gözüküyordu.

Bu oyunu nasıl sıfırlayıp eski haline getirebilirim ve güncel kadroları, takım lisanslarını nasıl SmokePatch belasına bulaşmadan yapabilirim.

Çözüm
Yeniden indirdin mi doğrulanmayan dosyaları?

Tekrar indirdim de yine aynı hatayı verdi. En sonunda dosyaları falan silip oyunu tekrar kurdum, düzeldi. Sadece takımların logolarını ve liglerin logolarını lisansladım. Tekrardan bozarım diye transfer yamasına hiç bulaşmadım, ayarlardan bilindik 20-25 tane oyuncuyu manuel olarak transfer yaptım.
Hocam SmokePatch kullanmadığım için var mı bilmiyorum ama oyunun dosya konumunda SmokePatch Uninstall.exe olması lazım. Eğer yoksa dosya doğrulama yap oyun eski haline döner.

Hocam SmokePatch kullanmadığım için var mı bilmiyorum ama oyunun dosya konumunda SmokePatch Uninstall.exe olması lazım. Eğer yoksa dosya doğrulama yap oyun eski haline döner.

Uninstall yapıyorum fakat o şekilde de dediğim gibi aynı şey oluyor. Dosya doğrulayınca da ''1 dosya doğrulanmadı, yeniden indirilecek.'' yazıyo

Yeniden indirdin mi doğrulanmayan dosyaları?

Tekrar indirdim de yine aynı hatayı verdi. En sonunda dosyaları falan silip oyunu tekrar kurdum, düzeldi. Sadece takımların logolarını ve liglerin logolarını lisansladım. Tekrardan bozarım diye transfer yamasına hiç bulaşmadım, ayarlardan bilindik 20-25 tane oyuncuyu manuel olarak transfer yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Başka yama üstüne başka yama kurarsan oyun tabii bozulur. SmokePatch en kaliteli pes yamalarından biridir. Ben hiç sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı