PES 2021 efsane ol modunda karakter gelişimi nasıl yapılmalı?

NoceBlen

Kilopat
Selam arkadaşlar. Pek aram olmamasına rağmen bir an konsol alıp PES 2021 aldım Steam'den. Kariyer yapayım eğleneyim dedim fakat bu tarz oyunları pek bilmediğim için takıldığım bir yer oldu. Ben efsane ol modunda bir karakter oluşturdum. Santrafor oyuncusu. Antrenmanlarda odak noktası olarak nelere ağırlık vermem gerektiğini bir türlü çözemedim. Kendimce şut çekme hız güç falan yaptım ama sanki karakterim hiç antrenman yapmıyormuş gibi hep aynı kaldı. Geliştiremiyorum adamı. Eksik yaptığım ya da yanlış yaptığım bir şey, bunun dışında da verebileceğiniz taktikler varsa yazarsanız teşekkür ederim.

Selam arkadaşlar. Pek aram olmamasına rağmen bir an konsol alıp PES 2021 aldım Steam'den. Kariyer yapayım eğleneyim dedim fakat bu tarz oyunları pek bilmediğim için takıldığım bir yer oldu. Ben efsane ol modunda bir karakter oluşturdum. Santrafor oyuncusu. Antrenmanlarda odak noktası olarak nelere ağırlık vermem gerektiğini bir türlü çözemedim. Kendimce şut çekme hız güç falan yaptım ama sanki karakterim hiç antrenman yapmıyormuş gibi hep aynı kaldı. Geliştiremiyorum adamı. Eksik yaptığım ya da yanlış yaptığım bir şey, bunun dışında da verebileceğiniz taktikler varsa yazarsanız teşekkür ederim.

Kaç maç yaptınız? Çünkü oyuncu hızlı gelişmez.

Hocam maçlara çıktıkça gelişecek adamın. Mesela bir maç oynadınız kazandınız yazıyor zaten bu bu oyuncunun şu seviyesi gelişmiştir diye.
Hocam göremedim ben de nerede yazıyor şu şu seviyesi gelişti diye ?
Hızlı gelişmiyor. 4-5 maçta bir karakterinizin seviyesi yükselecektir tabii kazanırsanız.
Şuana kadar 13-14 maç attım kaybetmedim 3-4 kere berabere kaldım anca. ama karakterim 71'le başladığında bu kadar maç sonrasında anca 72 oldu zar zor. Yani bu normal mi yoksa bende mi bir sıkıntı var ondan merak etmiştim.
Kaç maç yaptınız? Çünkü oyuncu hızlı gelişmez.
Yeni başladım aslında, 13-14 maç oldu daha.

Hocam göremedim ben de nerede yazıyor şu şu seviyesi gelişti diye?

Şuana kadar 13-14 maç attım kaybetmedim 3-4 kere berabere kaldım anca. Ama karakterim 71'le başladığında bu kadar maç sonrasında anca 72 oldu zar zor. Yani bu normal mi yoksa bende mi bir sıkıntı var ondan merak etmiştim.

Yeni başladım aslında, 13-14 maç oldu daha.

AAA dostum ben yanlış okumuşum bir de kusura bakma. Bildiğim kadarıyla marketten krampon du antrenman dı falan yapabiliyorsun. Maç atladıkça antrenman şeyin genişliyor ve seviyesi de gelişiyor. Biraz oyna anlarsın. İstersen de video izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı