PES 2021 freekick kullanmak için hangi beceriler gerekli?

Kristianpenaldo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben efsane ol modunda oynuyorum ve neredeyse 8 tane beceri aldım ama şu an sadece penaltıda iyiyim ve sahip olduğum beceriler de freekick için uygun. Hangi özelliklere sahip olunmalı?

Hocam, freekick atma taktiği:
Duran topu kullanan oyuncuyu seçin.
Barajın üstünü ayarlayıp ve biraz da kale dışına çevirin(falso vereceğimiz için).
Sol analogu alta doğru çekin ve bırakmadan şut barını ortaya kadar doldurun, ondan sonra aşağı çektiğiniz analogu falso vereceğiniz yere doğru(sağ-sol) çevirin.

Hocam, freekick atma taktiği:
Duran topu kullanan oyuncuyu seçin.
Barajın üstünü ayarlayıp ve biraz da kale dışına çevirin(falso vereceğimiz için).
Sol analogu alta doğru çekin ve bırakmadan şut barını ortaya kadar doldurun, ondan sonra aşağı çektiğiniz analogu falso vereceğiniz yere doğru(sağ-sol) çevirin.
Hocam ben atmayı biliyorum ben efsane ol oynadığım için free kick bana salınmıyor hangi becerileri kullanayım?

Hocam ben atmayı biliyorum ben efsane ol oynadığım için free kick bana salınmıyor hangi becerileri kullanayım?
Onun hakkında bilgim yok ama muhtemelen genel seviyeni artirman lazım ve birkaç sezon o yanımda oynamak gerek yoksa salmazlar frikikleri. Ağır bir Pes 13 oyuncusuyum, oradan biliyorum ve çok da fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı