PES 2021 gerçekçi mod önerisi

Evoweb Patch'e bakabilirsiniz alternatif olarak fakat kaç GB olduğunu bilmiyorum bir de SmokePatch var sadece lisanslıyor ek bir şey getirmiyor diye biliyorum oyuna.

Şu anda SmokePatch kullanıyorum ama dediğiniz gibi hiçbir ekstra katmıyor oyuna benim temelde istediğim iki şey var.
1- ara paslarının daha fazla geçmesini sağlayacak bir oynanış yaması. Pes'te gerçekten ara pasları geçmiyor rakip defans buff alıyor sanki.
2- şampiyonlar ligi ve Avrupa liginin seromonileri olmuyor onları gösterecek bir yama yok mudur?

Aslında temelde bu iki şey lazım ama başka özelliklerde tadından yenmez :D

Şu anda SmokePatch kullanıyorum ama dediğiniz gibi hiçbir ekstra katmıyor oyuna benim temelde istediğim iki şey var.
1- ara paslarının daha fazla geçmesini sağlayacak bir oynanış yaması. Pes'te gerçekten ara pasları geçmiyor rakip defans buff alıyor sanki.
2- şampiyonlar ligi ve Avrupa liginin seromonileri olmuyor onları gösterecek bir yama yok mudur?

Aslında temelde bu iki şey lazım ama başka özelliklerde tadından yenmez :D
Dediğim gibi EvoWeb Patch'e bakabilirsiniz. GB boyutunu bilmiyorum fakat 22-23 formaları felan eklendi kadro dosyalarıda YouTube üzerinde var fanları sürekli güncelliyor hocam. Bakmaktan zarar gelmez.

150 TL ve ileriki sezon güncellemelerinde belli bir fiyat alınıyor hocam.
Kendi kendime düzenleme kısmından yaptığım transferler ve oyuncu oluşturmalarına devam ben o zaman :d Her ne kadar güzel olsa da 150 lira buna vereceğime FIFA 22 alırdım. Teşekkürler bu arada, fiyat bilgisini sitelerinde bulamamıştım.

Kendi kendime düzenleme kısmından yaptığım transferler ve oyuncu oluşturmalarına devam ben o zaman :d Her ne kadar güzel olsa da 150 lira buna vereceğime FIFA 22 alırdım. Teşekkürler bu arada, fiyat bilgisini sitelerinde bulamamıştım.
Hocam yamanın yapımcıları kendi adına biz size yeni bir oyun veriyoruz demişlerdi bi ara, fiyat eleştrisi yapanlar olmuştu. Gerçekten de öyle Yüzler bir ekip tarafından, Stad bir ekip tarafından, Formalar bir ekip tarafından yani her kanat'tan ekipçe çalışıyorlar. Yama fiyatını hakediyor, eğlenceli bir oyun sağlıyor size. Hem de Türkçe Spiker'de bu paketin içinde yani fiyat makul kalıyor biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı