PES 2021 Lig Yaması

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, mümkün olduğunda gerçek isimli liglerin bulunduğu hangi yamayı önerirsiniz? Boyut birkaç GB'ı geçmezse çok daha iyi olur. Oyun orijinal, Steam. Teşekkürler...
Bu arada Smokepatch'te Süper lig var mı arkadaşlar?

Son düzenleme:
Merhabalar, mümkün olduğunda gerçek isimli liglerin bulunduğu hangi yamayı önerirsiniz? Boyut birkaç GB'ı geçmezse çok daha iyi olur. Oyun orijinal, Steam. Teşekkürler...
Bu arada Smokepatch'te Süper lig var mı arkadaşlar?
Smokepatch öneririm.
Evet Süper Lig var. Ayrıca orijinal oyun için seçeneği var.

Bu arada Smokepatch'te Süper Lig var mı arkadaşlar?
Evet hocam, Smokepatch'da Süper Lig var.

Peki v3'ün bölümlerinin linkini atabilir misiniz? LinkVertise'ye yönlendiriyor beni ve reklam engelleyicim kapalı olmasına rağmen kapatın diyor. Ondan MediaFire veya Mega linklerine ihtiyacım var.

Smokepatch'in 5 partının indirmesini de buradan başlattım: PES2021 SmokePatch21 v3

Hocam farklı tarayıcı dener misiniz? Free'ye tıklayınca direkt atıyor bende reklam engelleyici olmasına rağmen.
@Rezerve6 hocam takımlar isimler çok iyi teşekkür ediyorum. Ancak performans düştü bir miktar. Bunun için ne yapabiliriz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı