Çözüldü PES 2021 myClub efsane oyuncu kazanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

murat1033

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Ben, PES 2021 myClub efsane oyuncu kazanmak istiyorum. Fakat nasıl kazanılacağını bilmiyorum. Etkinliklerden falan mı geliyor, yoksa top açılımlarından mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Klasik paketlerden siyah top, altın top, gümüş top olmak üzere üç farklı düzeyde oyuncular çıkıyor. Tavsiye etmem, olasılığı bayağı düşük.
Onun yerine her hafta farklı takımlardan paketler geliyor. Bunlar sınırlı sayıda açılabiliyor ve her çıkan oyuncu siyah top oluyor yani yüksek kalite.
Klasik paketlerden siyah top, altın top, gümüş top olmak üzere üç farklı düzeyde oyuncular çıkıyor. Tavsiye etmem, olasılığı bayağı düşük.
Onun yerine her hafta farklı takımlardan paketler geliyor. Bunlar sınırlı sayıda açılabiliyor ve her çıkan oyuncu siyah top oluyor yani yüksek kalite.

Çözüm
Dediğiniz paketten açtım. Birçok siyah top futbolcu geldi, şu an kullanıyorum. Teşekkürler.
Legend toplar için geçen sene yaz doğru Box Draw gelmişti onun dışında etkinlik hediyesi olarak alınabiliyor bu kartlar. Başka türlü yok sanırım alma şansınız.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı