PES 2021 özel çözünürlük ile nasıl oynanır?

ahmetefe38

Centipat
Daha fazla  
PES 2021 bilgisayarımda kastığı için özel bir çözünürlükle oynamak istiyorum. Ancak Settings'e girdiğimde en az 1280x720 var. PES 2017'de böyle bir sorun yoktu. Intel grafik ayarlarından özel çözünürlük yaptığımda oraya da geliyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.
Yardım edebilecek yok mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    63,2 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Üst kısımdan tam ekran yerine pencereli seçeneğini seçip yine çözünürlük kısmına tıkladığınızda seçenekler artıyor mu? Eğer artmıyorsa pencereli başlatın ve oyun başladıktan sonra "alt + enter" tuşuna basın. Bu tuş kombinasyonu uygulamaları tam ekran yapmaya yarar (çerçevesiz tam ekran). Eğer tuşlara bastıktan sonra oyununuz tam ekran olur ise monitörünüzün çözünürlüğüne otomatik olarak entegre olması gerekiyor.

Üst kısımdan tam ekran yerine pencereli seçeneğini seçip yine çözünürlük kısmına tıkladığınızda seçenekler artıyor mu? Eğer artmıyorsa pencereli başlatın ve oyun başladıktan sonra "alt + enter" tuşuna basın. Bu tuş kombinasyonu uygulamaları tam ekran yapmaya yarar (çerçevesiz tam ekran). Eğer tuşlara bastıktan sonra oyununuz tam ekran olur ise monitörünüzün çözünürlüğüne otomatik olarak entegre olması gerekiyor.
Pencereli moda aldım artmadı alt + enter yapıncada tam ekran olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı