PES 2021 oynamak için PES 2020 gerekir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Screenshot_2020-08-24-02-10-51-830_com.android.chrome.jpg

Kardeşim gel bul beni sanki dövecek terbiyesize bak.
Ya oyuna sahibim diyorum sahibim, oyun icinde yazıyor bunlar. Resmi kaynak attim sana, PES 20'ye gerek yok yaziyor. Okusana be adam.

Oyunun adi her ne kadar update de olsa güncelleme olarak gelmiyor, farkli oyun olarak Steam'e cıktı. Git bak.

Gerekeceğini sanmıyorum, oyun biraz kadro vs şeylerin 2020'ye nazaran güncellenmiş hali olacak bu yüzden oyun pahalı değil.

Arkadaşlar selam. Oyunu PC üzerinden oynayacağım (Steam platformundan). Benim Steam'imde PES 2020 yok. Eğer ben PES 2021 ön sipariş verirsem (65TL) oyun çıktığı zaman ek ücret ödemeden oynayabilir miyim? Yoksa PES 2020'yi de mi almam lazım?

Başkan ne soru sordun he :D. Abiler olay belli işte bilip bilmeden yazan haber siteleri, forumlar yüzünden yanlış bilgi sahibiymişiz, resmi sitedeki açıklamayla gerekmeyeceğini öğrenmiş olduk.

O zaman bizim değil sahte haber yapanların suçu.
Adamlarin suçu yok, sen olayi yanlis anliyorsun. PES 20'ye güncelleme olarak gelecek demiyorlar, PES 21, PES20'nin güncellenmiş hali olarak çıkış yapacak diyorlar.

PES20 sahibiyim, oyun icinde de son güncellemeyi aldığı yaziyor, baska almayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı