PES 2021 PC'de takılma yapıyor

Theshadowoltali

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk öncelikle selamünaleyküm. Sorunum şudur ki crackli PES 2021 indirdim çünkü orijinali hiçbir yerde bulunmuyor ama PES 2021'i kurduğumda PC kasılıyor ama sildiğimde komple gidiyor. Kasılma bakın açtığımda demiyorum kurduğumda hatta kurma işlemi sürerken başlıyor bu virüs ihtimaline karşın ben sildim ve Norton'la tarattım bir şey yok gözüküyor. Sizce sorunu nedir?

Arkadaşlar ilk öncelikle selamünaleyküm. Sorunum şudur ki crackli PES 2021 indirdim çünkü orijinali hiçbir yerde bulunmuyor ama PES 2021'i kurduğumda PC kasılıyor ama sildiğimde komple gidiyor. Kasılma bakın açtığımda demiyorum kurduğumda hatta kurma işlemi sürerken başlıyor bu virüs ihtimaline karşın ben sildim ve Norton'la tarattım bir şey yok gözüküyor. Sizce sorunu nedir?

Sisteminiz nedir?

Hocam bahsettiğim şey Turbo mod değil. Monster kullanıyorsunuz sanırım ama bu sağ alttaki pil simgesine tıklayın oradan performans mı verimlilik mi olduğuna bakın.
knk performans modunda da merakım benim oyun içi değil ben bu pc de rdr2 de oynadım gta 5 de ama hiç böyle olmadı bunda oyun içi değil sıkıntı kurduğum anda bi yavaşlama oluyor oyun içi olsa sorduğun şeyler mantıklı ama oyunda değilken bu kasmalar oluyor

Geri
Yukarı