Çözüldü PES 2021 sağ analog çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bektass97

Decapat
2 gün önce PES 2021 aldım Steam üzerinden ve eskiden de oynadığım için sağ analogla çalım atıldığını biliyorum. Kolun ayarlarını yapmama rağmen sağ analoğu kullanınca orta açıyor, şut çekiyor vs.Settings.exeden ayarlamaya çalıştığımda ise button1, button2 diye geçiyor. Nasıl düzeltirim?(gerekirse settings.exe'den fotoğraf atabilirim)

Çözüm
Hocam alana kadar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu rehbere bakarak elinizdekileri değerlendirebilirsiniz

Akşam biraz araştırdım analog tuşuna basılı tutunca kırmızı bir ışık yandı şu anda çalışıyor yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim.
Konuyu nasıl çözüldü işaretleyebilirim yardımcı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
2 gün önce PES 2021 aldım Steam üzerinden ve eskiden de oynadığım için sağ analogla çalım atıldığını biliyorum. Kolun ayarlarını yapmama rağmen sağ analoğu kullanınca orta açıyor, şut çekiyor vs. Settings. Exeden ayarlamaya çalıştığımda ise button1, button2 diye geçiyor. Nasıl düzeltirim?(gerekirse settings.exe'den fotoğraf atabilirim)

Kullandığınız gamepad nedir?

2 gün önce PES 2021 aldım Steam üzerinden ve eskiden de oynadığım için sağ analogla çalım atıldığını biliyorum. Kolun ayarlarını yapmama rağmen sağ analoğu kullanınca orta açıyor, şut çekiyor vs. Settings. Exeden ayarlamaya çalıştığımda ise button1, button2 diye geçiyor. Nasıl düzeltirim?(gerekirse settings.exe'den fotoğraf atabilirim)

Setting gel orada kolunu seç R3 ayarını yani yuvarlak resminin üstüne tıklayıpta yapabiliyorsnuz tıklamana gerek yok sağ analog R3 oluyor onun üstüne mouse ile tıkla sonra koldan üstüne bas sonra yönlerini de yap R3 sağ tıkla mouse ile koldanda sağ tıkla her şey orada bitiyor.

23 ya da 24 Eylül'de BİM'e geliyor kaçırmanı önermem ilk sattığında 50 TL idi ben öyle aldım şimdi 70 yapmışlar :D Hadron falanda almanı önermem çünkü onların anologlarında kayma oluyor kötü ani BİM'deki alırsan anlarsın demek istediğimi 160 tlyede PS4 kolu var oda aklında bulunsun.
Zaten aklımda yeni bir kol almak vardı önerin için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı