PES 2021 süper star modu çok zor

erdenet

Hectopat
Ben böyle bir şey görmedim. PES'de iddialıyım ve herkesle kapışırım ama bu mod nasıl bir şey böyle. Bir takıma yenilmen gerekiyorsa ne yaparsan yap o takımı yenemiyorsun. Kaç gündür oturdum ve taktik deniyorum her türlü taktiği denedim yok abi en basit takımları bile yenmek çok zor. Bir bana mı zor geliyor yoksa genel olarak süper star seçeneği mi cidden zor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gol yiyeceksem daha topun orta sahadaki gidişatından belli oluyor, ne yaparsan engellenmiyor, gerçekten bi tık zor. Daha doğrusu zor değil de, olacaksa bir şekilde olduruyor oyun. Bunu engellemenin yolu var tabi, oyunu soğutmak. Ama bu şekilde de 12dk'lık maçta 2-3 pozisyon anca oluyor, zevkli olmuyor. Bir düşük seviyede ise bence çok kolay, AI defansta çok açık veriyor. Arasında bir seviye daha olsaymış keşke diyorum. Ama yine de Super Star'da oynuyorum ben maçları 14dk yapıyorum.

Ben böyle bir şey görmedim. Pes'de iddialıyım ve herkesle kapışırım ama bu mod nasıl bir şey böyle. Bir takıma yenilmen gerekiyorsa ne yaparsan yap o takımı yenemiyorsun. Kaç gündür oturdum ve taktik deniyorum her türlü taktiği denedim yok abi en basit takımları bile yenmek çok zor. Bir bana mı zor geliyor yoksa genel olarak süper star seçeneği mi cidden zor?

Daha çok hücum değil de defans önemli sistem öyle bir kurulmuş ki adamlar atağa mı çıkıyor korku filmi mi izliyoruz belli değil.

Gol yiyeceksem daha topun orta sahadaki gidişatından belli oluyor, ne yaparsan engellenmiyor, gerçekten bi tık zor. Daha doğrusu zor değil de, olacaksa bir şekilde olduruyor oyun. Bunu engellemenin yolu var tabi, oyunu soğutmak. Ama bu şekilde de 12dk'lık maçta 2-3 pozisyon anca oluyor, zevkli olmuyor. Bir düşük seviyede ise bence çok kolay, AI defansta çok açık veriyor. Arasında bir seviye daha olsaymış keşke diyorum. Ama yine de Super Star'da oynuyorum ben maçları 14dk yapıyorum.
Pozisyonun devamında gol yiyeceğini anladıysan faul yapmak da işe yarıyor. Tak çelmeyi direkt peşinden koşup yetişmeye çalışmak yerine :d Serbest vuruşta da tüm takımı geri çek, top kazanınca da en uzağa vurmaya çalış. Pas yapmaya çalışınca takım mal mal hareketler yapıp kaybediyor topu.

Pozisyonun devamında gol yiyeceğini anladıysan faul yapmak da işe yarıyor. Tak çelmeyi direkt peşinden koşup yetişmeye çalışmak yerine :d serbest vuruşta da tüm takımı geri çek, top kazanınca da en uzağa vurmaya çalış. Pas yapmaya çalışınca takım mal mal hareketler yapıp kaybediyor topu.

En iyi oyuncu süper stara göre daha mı iyi onla mı oynayayım gına geldi cidden.

En iyi oyuncu süper stara göre daha mı iyi onla mı oynayayım gına geldi cidden.
En iyi oyuncu seviyesinde atak yapmak daha kolay. Defans yapmak da fazlasıyla kolay. AI defansta top çevirmek yerine uzun top atıyor sürekli. Yani çok top kaybediyor ve bize daha fazla atak şansı doğuyor. Mesela Super Star seviyesinde ilk analig senemde 2-3. olabilyorsam ligte, en iyi oyuncuda asist ve gol kralları çıkarıp 2.ye 20 puan fark atabilyorum. Aradaki fark bu denli fazla.

En iyi oyuncu seviyesinde atak yapmak daha kolay. Defans yapmak da fazlasıyla kolay. AI defansta top çevirmek yerine uzun top atıyor sürekli. Yani çok top kaybediyor ve bize daha fazla atak şansı doğuyor. Mesela super star seviyesinde ilk analig senemde 2-3. olabilyorsam ligte, en iyi oyuncuda asist ve gol kralları çıkarıp 2.ye 20 puan fark atabilyorum. Aradaki fark bu denli fazla.

Ne yalan söyleyim ben profesyonele kadar düşmeyi düşünüyordum ama en iyi oyuncu kolaysa onunla deneyeyim.

Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı