PES 2024 neden ücretsiz?

Frfghtr_01

Centipat
Daha fazla  
Herkese hayırlı geceler.
Steam'de PES 2024 ücretsizde, Full versiyonu mu ücretsiz yoksa demo mu bu ücretsiz olanı?
Bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim iyi Sosyaller.

Herkese hayırlı geceler.
Steam'de PES 2024 ücretsizde, Full versiyonu mu ücretsiz yoksa demo mu bu ücretsiz olanı?
Bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim iyi sosyaller.

Dostum PES , 1 veya 2 yıl olması lazım ücretsize geçiş yaptı sanırım artık FIFA'yla rekabet edemedikleri için böyle bir şey yapılmıştı diye söyleniyordu. Zaten eskisi kadar da oynayan yok bildiğim kadarıyla yeni oyun olarak da çıkmıyor güncelleme geliyor sürekli diye biliyorum.

Herkese hayırlı geceler.
Full versiyondur. Ama çok kötü bir oyun analig bile yok.

Herkese hayırlı geceler.
Burda Pes 2013 var hocam isterseniz extreme de yükleyin. İyi oyunlar.

Pes 24 yani eFootball 24 serinin 22 sinden beri konsolda pc de ücretsiz bunun nedeni "bana göre" fifa ile kapışması. Yani şöyle bir bak şu an fc 24 yani fifa 24 1000tl fiyatı geçmiş durumda ama ayni seviyede ki oyun e football ücretsiz. Bunun nedeni fifa kitlesinden oyuncu çekmek her ne kadar ücretsizce olsa yine bana göre grafik vs oynanış anlaminda fifa 24 yani fc 24 daha iyi

eFootball 2024 tamamen ücretsiz. Normalde PES serisi ücretliydi.
PES yok olup eFootball belası olduğundan beri ücretsiz yaptılar.
Full versiyon ücretsiz. Oyunun adı eFootball olarak değiştiğinden beri (eFootball 2022) oyun ücretsiz.
Full versiyonu ücretsiz, artık pes oyunları dandik ve baştan savma yapıldığı için ücretsiz çıkıyor.
Dostum PES , 1 veya 2 yıl olması lazım ücretsize geçiş yaptı sanırım artık FIFA'yla rekabet edemedikleri için böyle bir şey yapılmıştı diye söyleniyordu. Zaten eskisi kadar da oynayan yok bildiğim kadarıyla yeni oyun olarak da çıkmıyor güncelleme geliyor sürekli diye biliyorum.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Full versiyondur. Ama çok kötü bir oyun analig bile yok.

Burda Pes 2013 var hocam isterseniz extreme de yükleyin. İyi oyunlar.
Evet araştırdım öyleymiş. Yoksa indirecektim. Teşekkür ediyorum cevabınız için.

Pes 24 yani eFootball 24 serinin 22 sinden beri konsolda pc de ücretsiz bunun nedeni "bana göre" fifa ile kapışması. Yani şöyle bir bak şu an fc 24 yani fifa 24 1000tl fiyatı geçmiş durumda ama ayni seviyede ki oyun e football ücretsiz. Bunun nedeni fifa kitlesinden oyuncu çekmek her ne kadar ücretsizce olsa yine bana göre grafik vs oynanış anlaminda fifa 24 yani fc 24 daha iyi
Anladım teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı