Çözüldü PES 21 lisans yaması var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
EGY Super Patch Sanırım şuan da en iyi PES yaması bu. Bunu çalıştırabilmek için de Sider isimli Programı yüklemeniz gerekiyor. Attığım linkte hem yamanın hem de Sider'ın nasıl yüklendiğini video ile anlatmışlar. Göz atın derim.

NOT: Oyununuz Orjinal değil ise Sider programı çalışmıyor diye biliyorum.
EGY Super Patch Sanırım şuan da en iyi PES yaması bu. Bunu çalıştırabilmek için de Sider isimli Programı yüklemeniz gerekiyor. Attığım linkte hem yamanın hem de Sider'ın nasıl yüklendiğini video ile anlatmışlar. Göz atın derim.

NOT: Oyununuz Orjinal değil ise Sider programı çalışmıyor diye biliyorum.
Teşekkür ederim.

bir bilgisiz diğer bilgisizi bilgili sanıp bilgisizlik yüzünden adamın günahını alıyorxd
Herhangi bir bilgisizlik yapmadım. Yazdıklarımdan ne anladınız acaba?
Bastıra bastıra söyledim ben konu sahibinden cevap bekliyordum. Diğer arkadaş raporlayacaksa zaten raporlardı. Ona engel olamazdım.

Artı -1 Eksi
lisans yamasının ne olduğu hakkında bilgin yoktu diğer arkadaşta bilgisi olmamasına rağmen konuya bodozlama girdi ve olan oldu :D
Diğer arkadaş direkt tespit koydu. Ben cevap bekliyordum. Bunu belirttim.
Doğru söyleyin birine mi sinirlendiniz? Ben hayatım boyunca bu kadar kızgın surat görmedim. Hem bu arada moderatörler boş değil. Eğer arkadaş raporlansaydı açıp bir konuya bakardı ve ceza vermezdi.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Arkadaşlar 2021 yılında çıkan futbol oyununun büyük takımların lisansını barındıramadığını ben nereden bilebilirim? :D Böyle bir olay var ve bu oyunu hala oynuyorsanız tebrik ederim sizi başka da bir şey demem eziyet çekmeye devam.

Crack demek istemiştir ne diyecek.

Konami, bazı takımların lisansını almıyor dolayısıyla takım isimleri, formaları v.b. oyunda farklı isimle bulunuyor. Oyuncuların çıkardığı lisans yaması sayesinde o takımların gerçek isimleri, formaları oyunda olmuş oluyor. Örnek olarak lisanslı olmayan Man Blue takımı gerçek ismi Manchester City oluyor.

Geri
Yukarı