PES 21 nereden alınabilir?

Kayra Aksu

Femtopat
Daha fazla  
Şu anda yeni bilgisayar aldım ve PES 21 indirmek istiyorum lakin hiçbir yerden indirmem mümkün görünmüyor. Steam üzerinde de yok oyun. Ne kadarsa verebilirim lakin oyunu bulamıyorum. Nasıl orijinal indirileceğini bilen birirsi varsa yardımcı olabilir mi?

Korsan dışında, mevcut değil maalesef.

Şu anda yeni bilgisayar aldım ve PES 21 indirmek istiyorum lakin hiçbir yerden indirmem mümkün görünmüyor. Steam üzerinde de yok oyun. Ne kadarsa verebilirim lakin oyunu bulamıyorum. Nasıl orijinal indirileceğini bilen birirsi varsa yardımcı olabilir mi?

Gamesatış.com üzerinden aldım 3 5 gün önce 25 TL'ye. Güvenilir bir site.

Gamesatış.com üzerinden aldım 3 5 gün önce 25 TL'ye. Güvenilir bir site.

Herkese satıyorlar hesabı ama oyuna girerken neti kesince oyundan atma olmuyor.

Korsana destek yok hocam korsan bağlantısı vermişsiniz.
forum kurallarına aykırı olduğunu bilmiyordum, oyun piyasada olmadığı için tek alternatifi bu diye yönlendirdim hocam. bilgi için teşekkürler.

Oyun o kadar eski değil. Kod ile hala alınabilir.
Bildiğin güvenilir bir yer varsa paylaşır mısın ? Kod ile alınabilecek. Merak ettim hangi oyunlar var acaba.

Zor bulur hocam zannetmiyorum kolay olacağını.
Geçen pes 2020 legendary edition bile gördüm hocam. Bence çok bakarsa bulunur. 2001 de çıkan max paynenin bile var şuan piyasada keyleri.

Bildiğin güvenilir bir yer varsa paylaşır mısın ? Kod ile alınabilecek. Merak ettim hangi oyunlar var acaba.
Link paylaşamam. Ama forumda birazcık gezinirseniz bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı