PES 21 oyuncular gelmedi

İşletim sistemi
Windows 10

waweecimnasilsin

Centipat
Arkadaşlar selamlar, uzun zamandır PES 21'in yeni güncellemesini bekledim. Perşembe günü geldi fakat tek oyuncu geldi ana lig oynamak istiyorum. Güncel kadroyla fakat sadece mesut özil var. İrfancan kahveci vs yok ve sadece perşembe günleri güncelleme geliyor sizce gelir mi? Ayrıca dün gece YouTube'da takılırken ümidi'nin videosuna rastladım ve kadrosu günceldi PlayStation 5 kullanıyor ben bilgisayar acaba ondan mıdır?

Hocam adam Almanya'da yaşıyor oraya daha erken gelmesi normaldir. Bizi adamlar ne Avrupa ne de Asya'ya dahil ettiklerinden güncelleme en son bize geliyor.
Bize özel sunucular açmalılar. Bazı oyunlar Asya'da az ms bazıları Avrupa'da az ms olunca insanın ''What The Hell?'' diyesi geliyor.

Ben FIFA'cıyım hocam sunucu tarafında pek problem yaşamadığımdan bir şey diyemeyeceğim. Sadece denk geldiğim budur.
Yok hocam FIFA'nı serverleri ayrı boyut zaten de. Türkiye ortada kaldığı için örneğin CS:GO Avrupa'da az ms verirken, GTA Online Asya'da az ms veriyor. Ortada kalmanın dezavantajı bu.

Oyunu nereden satın aldınız aldığınız sitede "oyun dosyalarını kontrol et" tarzı bir seçenek var mı?
Steam
Hocam adam Almanya'da yaşıyor oraya daha erken gelmesi normaldir. Bizi adamlar ne Avrupa ne de Asya'ya dahil ettiklerinden güncelleme en son bize geliyor.

Yok yok Türkiye'ye taşındı Aksaray'da oturuyor da PlayStation 5 diye herhalde

Yok yok Türkiye'ye taşındı Aksaray'da oturuyor da PlayStation 5 diye herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı