PES için taktik önerisi

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Selam. Yurtta hocam ile vs atacağız. Geçen sene 1-0 yenilmiştim, bu sene yenmek istiyorum :D Taktik ayarları falan verebilir misiniz? Evde PES oynarken hücum olarak kanat rotasyonu ve hedefleri ortalama seçiyorum, defans olarak derin defans çizgisi ve kontra hedef seçiyorum. Normalde klavyeden oynadığım için PlayStation'dan daha kötü oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı bir kanat ve iyi bir forveti olan takım ile 4 3 3 formasyonunu kullanın. Gelişmiş talimatlardan hücum taktikleri çakılı kalma ofansif orta sahayı veya sağ kanadı seçin diğeri boş kalsın. Defans taktikleri ilkine kontra hedef seçin ve hızlı kanadınızı seçin ikincisini karşıda çok ofansif bir kanat varsa sıkı markaj yapın. Diğer ayarları alcağınız takıma göre internetten bakın.

Hızlı bir kanat ve iyi bir forveti olan takım ile 4 3 3 formasyonunu kullanın. Gelişmiş talimatlardan hücum taktikleri çakılı kalma ofansif orta sahayı veya sağ kanadı seçin diğeri boş kalsın. Defans taktikleri ilkine kontra hedef seçin ve hızlı kanadınızı seçin ikincisini karşıda çok ofansif bir kanat varsa sıkı markaj yapın. Diğer ayarları alcağınız takıma göre internetten bakın.

Hangi takımı almalıyım sizce.

Geri
Yukarı