PES mi, yoksa FIFA mı?

PES mi, FIFA mı?

• PES

• FIFA

• Fark etmez

• Dream League Soccer 😳

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Nedeni ile yazarsanız tadından yenmez.

Bence, pes. 13 ile başlayan pes tutkuma hâlâ devam ediyorum fakat son oyunlarını oynamadım. Bayağı değişmiş, eski tadı kalmamış gibi.

Son 3-4 sene sorsan sırf Online tarafı için ve lisanslar için FIFA denebilirdi, fakat pes ilerleyen yıllarda çok büyük oynayacak. PES 2022 için çok çalışıyorlar, sırf o oyun için 2020'ye güncelleme getirip 2021 diye satıp 1 seneyi çöpe attılar. 2022'de çok köklü değişiklikler olacak konami muhteşem bir atağa hazırlanıyor. Oyun motoru değişecek ve benim en önem verdiğim lisanslar oldukça artacak. Zaten grafik anlamında FIFA bugüne kadar pesin yanına bile yaklaşamadı.

PES 13'ten sonra herhangi bir futbol oyunu oynamadım.

Son 3-4 sene sorsan sırf Online tarafı için ve lisanslar için FIFA denebilirdi, fakat pes ilerleyen yıllarda çok büyük oynayacak. PES 2022 için çok çalışıyorlar, sırf o oyun için 2020'ye güncelleme getirip 2021 diye satıp 1 seneyi çöpe attılar. 2022'de çok köklü değişiklikler olacak konami muhteşem bir atağa hazırlanıyor. Oyun motoru değişecek ve benim en önem verdiğim lisanslar oldukça artacak. Zaten grafik anlamında FIFA bugüne kadar pesin yanına bile yaklaşamadı.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 49
Her anlamda FIFA öndedir. Oynadığı oyundan futbol zevki anlamında zevk almak istiyorsan kesinlikle FIFA. PES kanser ediyor beni ve hiç gerçekçi gelmiyor. Artı diyebileceğim bir oyuncu yüzleri vardır ki bence çok da önemli bir şey değil.

Sola messi diyebiliyorsan ben sağa raziyim.

Oradaki iki resimde normal yüzleri değil animasyonlu yüzleri, soldaki animasyonda kötü iş çıkartsa bile hiç olmazsa Messiye benziyor. FIFA'da ne normal dururken ne de animasyonlu benziyor. Soldaki gerçek messi, sağdaki İran'lı messi(sakalı yüzünden demedim, Messiye benzeyen İran'lı bir insan var o yüzden).

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    103,7 KB · Görüntüleme: 32
FIFA 17 Ve 17 sonrası devrim geçirdi PES 2017 ve sonrası için bitmiştir benim için. En üzücü durumda PES'in lisans alamamasıydı, 2013'ten sonra yavaş yavaş soğumaya başlayıp FIFA'a geçip "Alex Hunter" hikayesini oynamıştım çok keyif almıştım oynarken.

Yeni konular

Geri
Yukarı