PES oynarken gamepad titremiyor

Pes ve FIFA PC de titreşim desteklemiyor dostum bunu yeni öğrenmiş olamazsınız diyerek geçmiş olsun diliyorum. Ne Xbox ne PS4 kolu PC de FIFA ve pes de titreşim vermiyor anca başka programlarla sağlayabilirsiniz.
pes ve fifa pc de titreşim desteklemiyor dostum bunu yeni öğrenmiş olamazsınız diyerek geçmiş olsun diliyorum. Ne xbox ne ps4 kolu pc de fifa ve pes de titreşim vermiyor anca başka programlarla sağlayabilir siniz
2006'dan beri iyi bir PES oynayıcısıyım. Monster Pusat Gamepad'im var. Eski versiyonu. Xbox gibi joystick yukarıda olanı. Forza vs. her oyunda titrediği gibi ilk başta PES21'de de titriyordu. Birkaç ay boyunca maçlarda titredi, faullerde vs. Sonra birden titrememeye başladı. Çevremde 50 TL'lik kol ile oynadığı halde titreşim alan arkadaşım da o dönem titremediğini söylemişti. Yani PES'te titreşim yok bilmiyorsunuz demek biraz cahillik hocam gayet de vardı :) Ancak neden bir an da yok oldu işte onu bulamadım..

Yeni bir titreşimli gamepad aldım. Gamepad masaüstünde gayet iyi titriyor Steam'a girince titreşimi azalıyor pes'e girince hiç titremiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Sanırım şans eseri durumu çözdüm. Geçen gün can sıkıntısından GeForce Experince'nin ayarlarını kurcalıyordum. Bilgisayarım güçlü olduğundan oyun optimize ayarlarını kapalı tutarım hep, elle ultra yapmak için. Pes 2021'i optimize edesim geldi ve ettim. Ertesi gün oyuna girdiğimde kol titriyordu :D Sebep bu mu bilmiyorum ama kolun birden titremesinin başka bir açıklaması yok bende..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı