PES2020 Online modu nasıl?

Caesar Edit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Avrasya Üniversitesi Öğrenci
Steam üzerinden 99TL'lik olan efootball PES 2020 almak istiyorum. Online modu nasıl oluyor? Yani level kasma, takım geliştirme vs gibi bir ilerleme tarzı var mı? FIFA gibi yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden 99TL'lik olan efootball PES 2020 almak istiyorum. Online modu nasıl oluyor? Yani level kasma, takım geliştirme vs gibi bir ilerleme tarzı var mı? FIFA gibi yani.
SBC'ler vs. yok ama parayla almaya gerek yok bence çünkü lite modu var sadece analig ile efsane ol yok onlarda önemli değil myclub var ama.

Sakın para vermeyin online modu için. Online modunu oynamak ücretsiz çünkü. FUT gibi bir mod olan myClub modu var ve baya bir zevkli. Dediğiniz gibi oyuncu level arttırma, takım geliştirme, top açma gibi özellikleri var. Tek sıkıntısı bazı maçlarda olan momentum. O da her FIFA'da da PES'te de online maçlarda olan bir olay zaten.

Online moduna para verilmez(PES 2020 Lite'den Online ücretsiz) ayrıca internetiniz ne kadar iyi olursa olsun pesin serverleri çöp lagdan geçilmiyor

Online moduna para verilmez(PES 2020 Lite'den Online ücretsiz) ayrıca internetiniz ne kadar iyi olursa olsun pesin serverleri çöp lagdan geçilmiyor
Dediğiniz kesinlikle doğru bişey değil PES'in serverları FIFA'dan kat kat iyi ve bende 0 lag çalışıyor sizin internetiniz nasılsa artık.

Evet serverları kötü PES'in ama internetiniz iyiyse bir sorun yaşamıyorsunuz internet kısmında. Kendim 50'ye 5 internete geçtiğimden beri her maçı gayet akıcı oynuyorum. Dediğiniz lag olayı rakibe avantaj sağlamak için uygulanan momentum kısmında devreye giriyor. Oyun size karşı bir gecikme uyguluyor oyuncuların yavaş oynaması gibi. Bu da rakibin eğer mağlubiyet serisi varsa oyundan soğumasın diye galip getirmesini sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı