PES2020 Süper lig yüz yaması var mı?

Daha fazla  
Merhabalar,

PES2020 için süper lig yüz yaması arayışı içerisindeyim. Hedefim Süper lig içerisinde kesinleşmiş olan transferleri kendi ellerimle yapmak ancak Mert hakan yandaş, Emre kılınç gibi oyuncuların Oyun içindeki Orijinal yüzleri iğrenç olduğu için kaliteli bir facepack arıyorum.

İnternette sadece bu yamayı bulabildim ancak video yapımcısı ne açıklama kısmına ne de başka bir yere yama linkini eklememiş.

Merak edenler için video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bildiğiniz yama varsa ve atabilirseniz sevinirim, bir de kurulumundan da bahsetme şansınız varsa mükemmel ötesi olur.

Mega Packlere bakabilirsin.
Gördüğüm Mega packlerin hepsi yabancı lig ağırlıklı, Süper lig içeren yamalarda ise sadece GS, FB, BJK gibi takımlar gösteriliyor ve Anadolu takımalarından hiç bahsedilmiyor. İndirmekte istedim ancak indirme hızım çok düşük olduğu için boşu boşuna beklemek istemiyorum.

Buradan video sahibinin sitesine gidebilirsin. Sanırım kendi forum sitesinde paylaşıyor.
Ayrıca site içerisinde bu link ile direkt yüz yaması sayfasına ulaşabilirsin. Umarım siteyi paylaşmak başımı ağrıtmaz. :D

Merhabalar,

PES2020 için süper lig yüz yaması arayışı içerisindeyim. Hedefim Süper lig içerisinde kesinleşmiş olan transferleri kendi ellerimle yapmak ancak Mert hakan yandaş, Emre kılınç gibi oyuncuların Oyun içindeki Orijinal yüzleri iğrenç olduğu için kaliteli bir facepack arıyorum.

İnternette sadece bu yamayı bulabildim ancak video yapımcısı ne açıklama kısmına ne de başka bir yere yama linkini eklememiş.

Merak edenler için video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bildiğiniz yama varsa ve atabilirseniz sevinirim, bir de kurulumundan da bahsetme şansınız varsa mükemmel ötesi olur.
Bana aittir buyrun Pes 2020 en kapsamlı stsl yüz yaması

Geri
Yukarı