PES21 vs FIFA21

Dominic

Centipat
Selam arkadaşlar, bir sorum olacak. FIFA 21 mi yoksa PES 21 mi? Artıları eksileri nelerdir, hangisini önerirsiniz? Ve de eğer FIFA almaya karar verirsem indirimleri beklemem gerekecek. 200TL bir bütçem var şu anda. PES için ise şu anda alabilirim. Yakın bir zamanda indirime de girer mi?

Online mı oynayacan Online oynayacaksan pes acayip sıkıcı. Herkes ilk haftadan 90'lık oyuncular alıyor.
Kariyer oynayacak isen pes al.

Selam arkadaşlar, bir sorum olacak. FIFA 21 mi yoksa PES 21 mi? Artıları eksileri nelerdir, hangisini önerirsiniz? Ve de eğer FIFA almaya karar verirsem indirimleri beklemem gerekecek. 200TL bir bütçem var şu anda. Pes için ise şu anda alabilirim. Yakın bir zamanda indirime de girer mi?

Kariyer ise pes. Online ise FIFA.

Ben Online'ı falan bilmemde PES 2019 var acayip iyi. İyiki FIFA'yı almamışım diyorum. Bence pes 🙃.
Xbox'ta babamla oynuyoruz çok iyi (bence)

Bugüne kadar hiç pes oynamadım yani kuzenimle falan kapışmak dışında o da yan yana Online bir şekilde değil hep FIFA'cıydım özellikle teknik direktör kariyeri çok severim fakat fiyatı biraz fazla gibi geldi.

Selam arkadaşlar, bir sorum olacak. FIFA 21 mi yoksa PES 21 mi? Artıları eksileri nelerdir, hangisini önerirsiniz? Ve de eğer FIFA almaya karar verirsem indirimleri beklemem gerekecek. 200TL bir bütçem var şu anda. PES için ise şu anda alabilirim. Yakın bir zamanda indirime de girer mi?
Fifa'yı da Pes'i de oynadım ve keşke aradaki 350 liralık farkı vermeseydim inan gerek yok Fifa almaya.

Ben FIFA'yı seçerdim ama tabi bu kişisel tercih. Artılar olarak bahsedersem FIFA da Cl gibi bir çok lisans var. Pes de ise oyuncu yüzleri daha iyi, bana kalırsa inceleme videolarını izleyip karar verebilirsin

Peki Pes'in oyuncu ve teknik direktör kariyer modunu nasıl değerlendirirsiniz?
Lisans gibi olayları yamalar ile çözebileceğimi düşünüyorum yanlış mıyım?

Ben FIFA'yı seçerdim ama tabii bu kişisel tercih. Artılar olarak bahsedersem FIFA da CL gibi birçok lisans var. Pes de ise oyuncu yüzleri daha iyi, bana kalırsa inceleme videolarını izleyip karar verebilirsin.

Geri
Yukarı