Petekteki çıkış ne işe yarar?

Sürekli açıp kapatmak daha fazla yaktırır hocam doğru demişler. Tekrar ısınması için baya elektrik ve gaz harcıyor. Onun yerine ılık kalsın.

Kaynak.

Sürekli açıp kapatmak daha fazla yaktırır hocam doğru demişler. Tekrar ısınması için baya elektrik ve gaz harcıyor. Onun yerine ılık kalsın.

Son olarak bir şey daha sormak istiyorum. Siz ekonomik modda, normal kullanımda vesaire ne kadarlık bir tutar ödediniz fatura için? Tabii her il'in yakım ücreti aynı değil bunu biliyorum.

Son olarak bir şey daha sormak istiyorum. Siz ekonomik modda, normal kullanımda vesaire ne kadarlık bir tutar ödediniz fatura için? Tabii her il'in yakım ücreti aynı değil bunu biliyorum.
Şimdi ne söylesem yalan olur çünkü bir kaç defa zam geldi. Geçen yıl 4 petek 50-55 derece arasında çalışıyordu 350-450 TL arasında geldi. İlk ay 38 derecede çalıştırmıştık yanlış hatırlamıyorsam o da 250'ydi.

Şimdi ne söylesem yalan olur çünkü bir kaç defa zam geldi. Geçen yıl 4 petek 50-55 derece arasında çalışıyordu 350-450 TL arasında geldi.

Teşekkür ederim yanıtlarınız için. Abonelik ücretinin taksitini yapmışlardı onunla beraber +400 bekliyorum o halde yapacak bir şey yok bakalım ne kadar gelecek. :)

@Ülker Çikolatalı Gofret Teşekkür ederim hocam. :)

Geri
Yukarı