Peugeot 5008 alınır mı?

Arabanın sorunu var mı dedik? Bu ekonomide fiyatı çok şiştiği için bu kadar paraya değmez dedim sadece.
Hocam zaten hiçbir araba fiyatına değmez o zaman. Ben de farkındayım bunun ancak diğer arabalara kıyasla söyledim değer mi değmez mi diye.

Hocam zaten hiçbir araba fiyatına değmez o zaman. Ben de farkındayım bunun ancak diğer arabalara kıyasla söyledim değer mi değmez mi diye.
Daha ucuz alternatiflere bakılabilir. İleride ÖTV indirimi olabilir. Belki biraz bekleyebilirsiniz bir ihtimal olabilir. Tabii ki tüm araçlar gereğinden pahalı ama 600.000 lira da az para değil o yüzden diyorum.

Artık hiçbir araba buradaki fiyatlarını hak etmiyor vergilerden dolayı. Kur farkını hiç hesaba katmıyorum çünkü ona yapılabilecek bir şey yok, ÖTV gibi bir dert başımızda olmasa bu defa aynı araba için 320,000 TL fazla denirdi.

Makyajsız halini test için kullandım, kötü araba değil kesinlikle ama başka alternatifleri de test sürüşlerine göre değerlendirdikten sonra karar vermekte fayda var. O fiyata D sınıfında olan Tiguan Allspace modeli de bayi indirimiyle birlikte düşüyor. Tiguan Allspace, Kodiaq, Tarraco, Koleos, CR-V gibi alternatifleri de göz önünde bulundurmak lazım. RAV4, CX-5 ve Forester modellerine hiç girmiyorum motor/vergi dezavantajları yüzünden.

Son düzenleme:
Peugeot araca 588.000TL vermek mi? 😁
Aha Peugeot'a o verilmez, bu verilmezciler damlamis konuya hemen. Verilmemesi için bir sebep biliyorsan düzgünce söylersin ama senin amaç farklı. Hatta adam spesifik bir model sormasina rağmen dikkat edin direkt marka üzerinden değerlendirme yapmış, derdi model de değil. Neyse, bitmeniz umuduyla...

Peugeot eski Peugeot değil. Güncel araçları tasarım ve platform konusunda çağ atladı. Güvenlik desen var, motor desen PSA ödülden ödüle koşuyor, yol tutuş desen (kalitesi modelden modele değişir tabii ki) var, teknoloji desen var, piyasadaki en kaliteli şanzımanlarindan birini kullanıyorlar, trim kalitesi desen uzun kullanım testleri başarılı gözüküyor. Opel'i de bünyelerine kattiktan sonra daha da alıp yürürler. Şu an kaliteli olarak VW'den farki yok. Üstü premium oluyor, altı da Renault, Kia, Hyundai vs. oluyor. Daha ne olsun?

Peugeot 508 hedefimi gerçekleştirirsem arabayı da inceleyip Peugeot kalitesini konuşuruz. Kendim kaliteli bulmadığım bir şeyi başkasına önermem zaten, marka fanligim olmadığını beni tanıyanlar bilir.

Bir arabaya yarım milyon veriyorsanız mutlaka test sürüsüne çıkın ve rakiplerini de kullanın. Bu değerlendirilmeler sonucu beğenirseniz alırsınız. Üstüne konuşacak bir şey yok.

Bir arabaya yarım milyon veriyorsanız mutlaka test sürüsüne çıkın ve rakiplerini de kullanın.
Bu dediğini yapmak gerçekten önemli, almak istenilen sınıftaki araçları test etikten sonra ilk fikir büyük oranda değişiyor. Bunu yapan da memnun kalmayacağı arabayı almıyor.

Çoğu kişi de bu test sürüşlerine ne kadar kolay gidildiğinden habersiz. Arkadaşlar, araba alacaksanız mutlaka bayileri arayarak istediğiniz test araçlarına sahip olanlara ulaşın. Çok basit bir numara/form prosedürüyle neredeyse her arabayı test edebiliyorsunuz.

Peugeot 508 hedefimi gerçekleştirirsem arabayı da inceleyip Peugeot kalitesini konuşuruz.
Tavan montajıyla ilgili bir sorun olduğunu gördüm bir yerden, tavanın bir kısmı diğerine göre daha yukarıda kalıyormuş. Yamuk tavanla ilgili epey şikayet vardı. Hedefine ulaşırsan dikkat etmende fayda var.

Tavan montajıyla ilgili bir sorun olduğunu gördüm bir yerden, tavanın bir kısmı diğerine göre daha yukarıda kalıyormuş. Yamuk tavanla ilgili epey şikayet vardı. Hedefine ulaşırsan dikkat etmende fayda var.
Onu ben de gördüm. Üretim bandından öyle nasıl çıkmış şaşırtıcı, gözle resimden bile fark edilebilecek bariz bir hata çünkü.

Neyse, ben parayı bulana kadar yeni serilerde Civic gibi düzeltilir herhalde 🤠

Diğer cekincem de boydan dolayı ama on taraf için sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Arkadakinin keyfi için de model değiştirmek saçma geliyor :D

Diğer cekincem de boydan dolayı ama on taraf için sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Arkadakinin keyfi için de model değiştirmek saçma geliyor. :D
Önde sorun yok senin boyun için, hatta avantajlısın orta konsolun yüksekliği nedeniyle. Arkada da baş mesafesi "o kadar da" kötü değil, özellikle cam tavan olmazsa hiç sorun yok. Cam tavan olsa da diz mesafesi gayet iyi, hafif kaykılmak yeterli.

Geri
Yukarı