Peugeot 508 Dynamic allure nasıl?

Burak_722

Decapat
Daha fazla  
Merhaba geçenlerde kendimize Peugeot 508 allure aldık 2020 model 56000 Km'de. Fiyatta ise 967 bine anlaştık bugün 508 allure videosu izlerken bizim arabada eksiklikler olduğunu fark ettim biraz detayli inceleme yaptığımda aldığımız arabanın dynamic allure olduğunu fark ettim (allurenin alt paketi). Adamla konuştuk, adam bilmediğini söyledi ve adam istersek arabayı geri getirebilecegimizi söyledi. Sizce araba bu fiyata değer mi? Ve geri vermeli miyim?
(Araba sıfır gibi tramersiz boyasiz degişensiz)

Son düzenleme:
Merhaba geçenlerde kendimize Peugeot 508 allure aldık 2020 model 56000 Km'de. Fiyatta ise 967 bine anlaştık bugün 508 allure videosu izlerken bizim arabada eksiklikler olduğunu fark ettim biraz detayli inceleme yaptığımda aldığımız arabanın dynamic allure olduğunu fark ettim (allurenin alt paketi). Adamla konuştuk, adam bilmediğini söyledi ve adam istersek arabayı geri getirebilecegimizi söyledi. Sizce araba bu fiyata değer mi? Ve geri vermeli miyim?
Bence çok güzel araba. Sıfırı 1.3 milyon TL ve aynı kasa. KM'side fena değil.
Bazı opsiyonları olmayabilir.

O arabanın en boşu bile o parayı hak ediyor bence. Bana kalırsa geri vermezdim.

Beyler, Aradan çok geçti. Arabayı ilana koyduk 1 milyon 400 bine 4 haftadır bir kişi aramadı. Galiba araç elimizde patladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı