Peygamber devesi beslemek

damntraincj

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar teknik servis bakım onarım
Sen bırak dağları yeşillikleri koskoca İstanbul'un Mecidiye köyünde asfaltın üzerinde benim motosikletin üstünde belir. İlk gördüğümde aklım çıktı üstüme atlar diye korktum sonradan zararsız olduğunu fark ettim elime alıp bir kaba koydum ve ölü bir sinek verdim verir vermez elimden kaptı yemeğe başladı gayet sakin tıpkı evcil hayvan gibi. Bunu fanus gibi bir kapta beslemem mümkün mü? Nasıl bir ortam oluşturmalıyım? Dışarıya salamam yeşillik bırakmadılar ilk bıraktığım yerde ölür diye korkuyorum.

Resimleri ve yemek yediği video: 5 new photos by serhat ogün

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla besleyeceğim dersen ona uygun toprak tabanlı, ince dalları ve yeşilliği olan genişçe bir teraryum yapabilirsin. Tabi doğru şekilde beslemek ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak önemli, bu yüzden birkaç kaynağı araştırıp bilgi sahibi olmakta fayda var.

Ayrıca çeneleri insan derisi için güçsüz olduğu için çok uysal görünüyorlar fakat o uysallıklarını bir de canlı böceklere sormak lazım. Kendi "cüssesine göre" doğadaki en ölümcül avcılardan biri oluyorlar. :D

İstanbul Havalimanında görmüştüm uçaktan gelen otobüslerin olduğu yerde. Bir hayli büyüktü elimin yarısı kadar diyebilirim, pek yaklaşma yanlısı olmadım o yüzden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı