PG248qp 360 Hz'den yukarısını vermiyor

• Konuyu başlatan Z1rT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 58

Z1rT

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, arkadaşım PG248qp 540Hz'lik bir monitör almış lakin görüntü ayarlarında 360Hz'den yukarı göstermiyor.
NVIDIA denetim masasında çözünürlülük kısmında 500Hz çıkıyor ama seçtiğimizde seçilmiyor 360Hz'ye geri dönüyor.

Ekran kartı 1070 Ti 8 GB DP 1.4 desteği var. Monitörün yanındaki kabloda 1.4.
Windows 11 yükselttik sistemi yine olmadı bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Kablo mu sorunlu yoksa ekran kartımı desteklemiyor?

Selam, arkadaşım PG248qp 540Hz'lik bir monitör almış lakin görüntü ayarlarında 360Hz'den yukarı göstermiyor.
NVIDIA denetim masasında çözünürlülük kısmında 500Hz çıkıyor ama seçtiğimizde seçilmiyor 360Hz'ye geri dönüyor.

Ekran kartı 1070 Ti 8 GB DP 1.4 desteği var. Monitörün yanındaki kabloda 1.4.
Windows 11 yükselttik sistemi yine olmadı bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Kablo mu sorunlu yoksa ekran kartımı desteklemiyor?
Muhtemelen ekran kartı desteklemiyor.
Ayrıca 1070TI varken neden gidip 540Hz almış?

Dostum G-Sync açsın yeterli böylelikle oyun kaç FPS verirse o Hz değerinde çalışacak monitör ve harika akıcı olacak.

Muhtemelen ekran kartı desteklemiyor.
Ayrıca 1070 Ti varken neden gidip 540Hz almış?

Vallahi hocam ileriye dönük olsun istemiş. Valorant oynuyor kendisi 400-600 arasında FPS değeri alıyor genelde. O sebep ile almış. NVIDIA tarafında 500Hz görünüyor ama görüntü bağdağtırıcı PC çözünürlülükte görünmüyor.

Dostum G-Sync açsın yeterli böylelikle oyun kaç FPS verirse o Hz değerinde çalışacak monitör ve harika akıcı olacak.

Oyun'da evet onu yaptık hocam ama masaüstünde 360'tan yukarısı yok. ASUS'u aramış monitörün seri numarasını istemişler evde değilmiş dün akşam bayağı uğraştık onunla ama şimdi eve geçince tekrar ASUS'u aracak forumdan belki bilen arkadaşlar vs vardır diye bir yazayım dedim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı